Imbula İmzaya Kaldı İddiası! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Imbula İmzaya Kaldı İddiası!

d602bcd079cd4342b6406414261ad61b.jpg

Galatasaray, defansif orta saha olarak görev yapan Imbula ile 1.6 M € karşılığında el sıkıştı.

Sarı-kırmızılılar oyuncunun kiralanması konusunda Stoke City ile görüşmelerini sürdürüyor.

İstanbul'da yapılan görüşmelerde Imbula cephesinde herhangi bir sorun yaşanmazken, İngiliz kulübüyle uzun süredir devam eden pazarlıkların sonuçlanması ve Imbula'nın kiralanması bekleniyor.

NTV Spor
imzaya kalmış çok şükür.

Menejeri ile Stoke City arasındaki görüşmede ilk defa Galatasaray'a gidişi ile ilgili şartlı da olsa onay çıkmış. Fakat maliyetler bir hayli yüksek diyorlar. 14-16 milyon eu bandında ve düşük sayıda maça bağlı satın alma mecburiyeti üzerinde pazarlıklar dönecek gibi. Galatasaray rakamı 9 milyon EU' bandına çeker ve ödemeyi de böldürürse işin oluru var. Ancak esas hedef oyuncuyu sadece kiralamak. Stoke hala yalın bir kiralamaya soğuk. İlla bir bit yeniği sokmak istiyorlar işin içine. Haklılar da, yüksek maliyetle gelmiş bir isim. Hala piyasası var. Ancak Türkiye'de geçireceği kötü bir sezonda Stoke çok zarara uğrar. Bu arada tüm kulüpde oyuncu ile alakalı olumlu bir bakış açısı var. Yani Tudor dışında yönetim de kendisini istiyor. Mesela sol bek transferi Tudor'un durumu netleştikten sonra düşünülecek bir meseleyken İmbula Tudor giderse de etkilenmez durumdan. Bu arada Galatasaray'ın transferdeki en büyük kozu oyuncunun ille de Galatasaray demesi. Yoksa çok kısa sürede bizden daha yüksek teklif yapacak kulüpler var. Fakat Stoke City'nin tavrında değişiklik olması önemli bir adım. Yumuşama sürebilir.

Kaynak menejerlik piyasasından bir isim. Bilgilerim o nedenle çok doğrudan değil. Ancak yakında basından da benzer haberleri okuyabiliriz diye düşünüyorum.

Yazmıştım. Bu gün Di Marzio yazmış. Twitter

Di Marzio genelde doğru haber verse de bu işi fiyat arttırmak için kullanan kulüpler de var. Tabi adam da kazanıyor.
Torino kendisine teklif yapmış olabilir fakat oyuncu Galatasaray'ı istiyor bu bir. İkincisi de zaten piyasası çok olan bir adam. Piyasasını daraltan oyuncunun bizzat İstanbul ısrarı yapması. Şu aşamada pazarlık kozları oynanıyor. Çıkan her habere inanmamak veya inansak da ciddiyetini sorgulamak lazım. Torino teklif dahi yapmamış olabilir. Eğer kulübün başka bir oyuncuya şartlarını kabul ettirebilme adına mesaj vermesi gerekiyorsa ve Stoke'un Galatasaray gibi başka bir takıma şartlarını kabul ettirebilmesi için mesaj vermesi gerekiyorsa böyle haberler menejerler arasında her zaman yayılır, gazetelere sipariş edilir. Marzio'nun tweet'inin de bu tarz bir taktik olduğu kanısındayım. Oyuncu başka bir yer fikrini kabul ettiği anda zaten Galatasaray'ın transfer etmesi imkansızlaşır. Gönlü Galatasaray'da olduğu sürece Stoke eğer takımda tutmayacaksa napıp edip bizimle anlaşmak zorunda. Fakat bitirmesi gerçekten zor bir transfer. Kulübün oyuncudan beklentisini düşürmek temel şart. Geldiğinden beri her hareketi beceriksizlik dolu Özbek kardeşler bu işi becerebilirler mi? Stoke City'nin oyuncudan beklentisini azaltabilir mi? Hiç sanmıyorum. Zaten Di Marzio'nun haberi de önceki mesajımda anlattığım mali beklenti seviyesinde. Adamlar dünya para verdiği futbolcudan zarar etmeyi kabullenmiş durumdalar fakat zararın seviyesi konusunda alt sınırları 15 bilemedin 13 milyon eu. Bizim gönlümüz ise 7-8 milyon eu seviyesinde. Ama sanıyorum 10 milyon eu'ya kadar fedakarlık yapabiliriz. Bu paranın kaynağı da soru işaretleri içeriyor. Bekleyelim hepbirlikte, bu transfer nasıl sonuçlanacak? Fakat önemli bir uğraş var.

Yazmıştım. Bu gün Di Marzio yazmış. Twitter

Di Marzio genelde doğru haber verse de bu işi fiyat arttırmak için kullanan kulüpler de var. Tabi adam da kazanıyor.
Torino kendisine teklif yapmış olabilir fakat oyuncu Galatasaray'ı istiyor bu bir. İkincisi de zaten piyasası çok olan bir adam. Piyasasını daraltan oyuncunun bizzat İstanbul ısrarı yapması. Şu aşamada pazarlık kozları oynanıyor. Çıkan her habere inanmamak veya inansak da ciddiyetini sorgulamak lazım. Torino teklif dahi yapmamış olabilir. Eğer kulübün başka bir oyuncuya şartlarını kabul ettirebilme adına mesaj vermesi gerekiyorsa ve Stoke'un Galatasaray gibi başka bir takıma şartlarını kabul ettirebilmesi için mesaj vermesi gerekiyorsa böyle haberler menejerler arasında her zaman yayılır, gazetelere sipariş edilir. Marzio'nun tweet'inin de bu tarz bir taktik olduğu kanısındayım. Oyuncu başka bir yer fikrini kabul ettiği anda zaten Galatasaray'ın transfer etmesi imkansızlaşır. Gönlü Galatasaray'da olduğu sürece Stoke eğer takımda tutmayacaksa napıp edip bizimle anlaşmak zorunda. Fakat bitirmesi gerçekten zor bir transfer. Kulübün oyuncudan beklentisini düşürmek temel şart. Geldiğinden beri her hareketi beceriksizlik dolu Özbek kardeşler bu işi becerebilirler mi? Stoke City'nin oyuncudan beklentisini azaltabilir mi? Hiç sanmıyorum. Zaten Di Marzio'nun haberi de önceki mesajımda anlattığım mali beklenti seviyesinde. Adamlar dünya para verdiği futbolcudan zarar etmeyi kabullenmiş durumdalar fakat zararın seviyesi konusunda alt sınırları 15 bilemedin 13 milyon eu. Bizim gönlümüz ise 7-8 milyon eu seviyesinde. Ama sanıyorum 10 milyon eu'ya kadar fedakarlık yapabiliriz. Bu paranın kaynağı da soru işaretleri içeriyor. Bekleyelim hepbirlikte, bu transfer nasıl sonuçlanacak? Fakat önemli bir uğraş var.

Kira ücreti hakkında bilginiz var mı veya oyuncu ücreti

Milan istiyor Belotti'yi ancak Torino 80 kağıt falan istiyor o bedel 60 civarına düşerse transfer olası.

Zamanında Dybala için 40 bedava demiştim öyle oldu şimdi de Belotti için benzer durum söz konusu olabilir 50 bandına düşürmeyi başarırlarsa.

Üst Alt