İmkânsızı Başaran Adam: Cazorla | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Aşil tendonundan ciddi bir sakatlık geçiren ve doktorların, “Ayağını kaybetme riskin var. Eğer yürürsen, büyük başarı” dediği Santi Cazorla futbolseverleri şaşırtmaya devam ediyor...

5dd05b8b66a97c25ae4abd03

İmkansızı başaran ve 2018’de Villarreal formasıyla sahalara dönen 34 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz haziran ayında iyi performansının ardından İspanya Milli Takımı’na çağrılmıştı. Bu sezona da harika başlayan, 13 maçta 5 gol ve 4 asistle oynayan tecrübeli futbolcu, 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde İspanya’nın, Malta’yı 7-0’la geçtiği maçta bir gole imza attı. Tecrübeli oyuncu, İspanya formasıyla son golünü 9 Ekim 2015’te EURO 2016 Elemeleri’nde Lüksemburg’u 4-0 yendikleri maçta atmıştı.

Vay arkadaş dönüp selçuk-mariano-nagatomo'ya bakıyorum yetmiyor 23 yaşındaki potansiyel taşıyan marcao'ya bakıyorum sonra bunlarda yetmiyor 29 yaşındaki belhanda ile feghouli'ye bakıyorum

ve HAYRET EDİYORUM
Belhandayi ne katiyon isin icine o da fitik dendi 5 gun sonda sahaya cikti cenesi kirildi 10 gun sonra mactaydi

Belhandayi ne katiyon isin icine o da fitik dendi 5 gun sonda sahaya cikti cenesi kirildi 10 gun sonra mactaydi
çıkıp oynaması bir anlam ifade etmiyor katacağım tabi geldiği seviye ortada. Bu adam geçen sene de aynıydı 2-3 maç yükseldi diye oturup dünya yıldızı mı diyelim.
Belhanda veya x kişisi şu yaşında avrupada bir kupa hedefleyip ismini tarihe yazdırmak gibi bir hırsı amaçları yok. 35 yaşındaki adamların çektiğine ve sonra olana bak birde savunduğun adama bak.

Kimse babamın oğlu değil vallahi eğer seni rahatlatacaksa 32 yaşında futbolu göbek ile oynanan oyun sanan sneijder ile 33 yaşında sağlıklı yaşam için japonyada futbol oynayan podolskiyi de işin içine katayım.

Bizim ülkenin havasında var bir bokluk. Gevşek yöneticiler yüzünden bu olanlar.

Helal olsun. Böyle kişilere büyük saygı duymanın yanında gösterdikleri özveriye de hep özenmişimdir. :tbr:

Üst Alt