İmparator: "Galatasaray savunma yapmaz, yaptırır" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İmparator: "Galatasaray savunma yapmaz, yaptırır"

Gerçek imparator da belli ki tudor delisinin takımını izlerken bizim gibi deliriyormuş. Şu kısımda tudora resmen tersten saplamış.

Fatih Terim: "Ona geldik o oynasın, o takıma bu oynasın bu Galatasaray'ın tarzı olamaz. Galatasaray böyle oynayamaz. Rakip sahada az topla oynayan takımdık, bugün ileride oynadık.
Aynen öyle, fterim derbi kayıplarında çok üzlmüş eğer daha erken teklif gelse yine koşardı. O da takımın potansiyelinin ve gücünün farkında bu çok önemli.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu kulübün başında nasıl 6 şampiyonluk kazanıp efsane oldun aslında mantalitenle gösteriyorsun büyük hocam.

Biz sensiz şu 4 senede çok şeyler çektik, bir daha gitme. Kaybetsek bile bileceğiz ki bu takım o hırsı her zaman gösterecek.

Çok rezillikler çektik, derbi fakiri olduk avrupa'da averaj takımı olduk..
Her defasında geçmiş 4 sene de neler çektiğimizi iyi hatırlayıp allaha şükredeceğiz

TapaTalK

Fenerbahçe'yi içerde rencide ederek tokatlayıp
Beşiktaş Trabzon ve başakşehir'e yenilmeden dönerdik sen olsaydın..

Bu sezon en rahat şampiyonluğumuza koşacakken yine önümüze engel çıktı bu sefer kendi içimizden..

Biz zoru severiz
10 puan fark attık şampiyon olduk play off u getirdiler
Bu sene o kadar rakip var diyorlar hepsini de tokatlayıp şampiyon oluruz.

TapaTalK

Dün Fatih hocanın gol attıktan sonra havaya doğru attığı bakışın fotosu var mı elinizde beyler ?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dün Fatih hocanın gol attıktan sonra havaya doğru attığı bakışın fotosu var mı elinizde beyler ?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bu mu
8b7c7fa01fb7e57263fb3ab40c8e59ca.jpg

Nasıl degildi arkadaşım hepımız burdaydık galatasaray 2000 yılından beri en ıyı futbolunu oynuyor dıyorduk

Tudor kaldıramadı taktıgı degıstırdı ıcıne ettı

ne futbolu o ilk 8 hafta bile futbol adina birsey yok diye dertleniyordum.
takim fizik gücüyle mac kazaniyordu.
fatih terimde takik olarak pek iyi hoca demem ama hakkini yememek lazim dün aksam takim ilk defa futbol oynadi.

Kendisini ilk defa bu kadar heyecanlı görüyorum. Gerçekten gözlerinden okunuyor. Sanki teknik direktörlüğe yeni başlamışta Galatasaray'ın başına ilk defa gelmiş gibi. Ben gözündeki şampiyonluk arzusunu ve heyecanını gördüm. Bu sene kesinlikle şampiyonuz

sırf kendinden önceki hocayı gömmek için yapılmış bir açıklama

o adamı gömmek için ne söylediyse hepsi bir bir başına geldi

oysa defans da ofans da belirli bir mantık içerisinde anlamlı parçasıdır oyunun

Üst Alt