İmparator: "Galatasaray savunma yapmaz, yaptırır" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İmparator: "Galatasaray savunma yapmaz, yaptırır"

bc78e86826d786fe57ab4bc48af4a6f0.jpg

Fatih Terim: Galatasaray savunma yapacak bir takım olamaz. Ben olduğum sürece asla olamaz. Bunu herkes bilsin.

Fatih Terim: "Ali Sami Yen'de beni çok güzel karşıladılar. Seyirciler ve oyuncularım beni çok güzel karşıladılar. İyi ve sıcak bir karşılamaydı. Bu oyuncuların zaferi ve özverisi. Benim iki günde yapacak çok bir şeyim yok, ufak tefek dokunuşlar sadece."

Fatih Terim: "Son 7 maçta 4 kez mağlup olmuş bir takımdan bahsediyoruz, bunun adı da Galatasaray. Bir endişe, moral bozukluğu, güven eksikliği, bunların hepsi söz konusu. Galatasaray pek alışık değil buna. 1 sezonda kaybettiği maçı kısa sürede kaybettiği için hayata tesir ediyor"

Fatih Terim: "Ali Sami Yen'de beni çok güzel karşıladılar. Seyirciler ve oyuncularım beni çok güzel karşıladılar. İyi ve sıcak bir karşılamaydı. Bu oyuncuların zaferi ve özverisi. Benim iki günde yapacak çok bir şeyim yok, ufak tefek dokunuşlar sadece."

Fatih Terim: "Son 7 maçta 4 kez mağlup olmuş bir takımdan bahsediyoruz, bunun adı da Galatasaray. Bir endişe, moral bozukluğu, güven eksikliği, bunların hepsi söz konusu. Galatasaray pek alışık değil buna. 1 sezonda kaybettiği maçı kısa sürede kaybettiği için hayata tesir ediyor"

Fatih Terim: "Tamer Hoca'yı çok eski tanırım, çok iyi ve diri bir takım yapmış, tebrik ediyorum kendisini. Duran topların en iyisiyle en kötüsü olarak oynadık ve görüyor musunuz duran toptan biz gol attık."

Fatih Terim: "2. yarıda gelebilecek, bundan sonra olması muhtemel Galatasaray'dan bası pasajlar gösterdiğimizi söyleyebilirim. Galatasaray takımı rakibi geride bekleyip zaman zaman karşılar ama Galatasaray topu kontrol etmelidir, mümkün mertebede kalesinden uzakta oynamalıdır."

Fatih Terim: "Ona geldik o oynasın, o takıma bu oynasın bu Galatasaray'ın tarzı olamaz. Galatasaray böyle oynayamaz. Rakip sahada az topla oynayan takımdık, bugün ileride oynadık. Bazı eksiklerimizi tamamlamamız lazım, Martin'in oynamadığı yer yok, sağ, sol, bir daha sağ."

Fatih Terim: "Oyunu ileride oynamaya çalışan, sahayı tamamen kullanan, oyunun gidişatına göre hareket eden bir takım olacağız. Üçlü orta sahayla başladık ama Belhanda olmadı, onu biraz ileri sürdük ikinci yarı, verdiğim görev topu tutması ve ileri taşımasıydı, iyi yaptı onu."

Fatih Terim: "Bugün Sabri'ye de çok sevindim. Galatasaray kendi değerlerine sahip çıkan bir takım olmuştur."

Fatih Terim: "Bugün güzel bir maç oldu, Göztepe de açık ve hücum oynayan bir takım. Göztepe 5'i penaltıdan 15 duran top golü atmış, bugün bu kısmı iyi başardık. Koşu masefeleri ve pas oranı bizde yükselmiştir, bunu daha yükseğe taşıyacağız."

Fatih Terim: "Galatasaray dediğiniz zaman şampiyonluğa oynayan takımın oyuna ağırlığını koyması lazım. Bazen sahanızda beklersiniz ama bu her zaman olmaz. Galatasaray ileride oynamalıdır."

Fatih Terim: "Bugün takım bir mesaj verdi 'Biz bunu oynayabiliriz' diye. Bir-iki eksiğimiz var, zaten benden önce de harekete geçmişler. Ama bu kulübü de sıkıntıya sokmayacaktır."

Fatih Terim: "Kupa maçını da bitirelim, Antalya'da hem oyun hem fizik hem mental hem bir takım olarak bunu hepimiz oynayacağız. Giren-çıkanda surat veya kapris değil, burada herkes takım olarak görev yapacak."

Fatih Terim: "Zamanımız az, işimiz çok. Bazılarını göndereceğiz, bazılarını geri alacağız. Kendi malımızı genç takıma koyacağımıza oynatıp parlatacağız, yedekte. tutmayacağız. Kendi malınızı kötüleyemezsiniz."

Fatih Terim: "Bugün Hakan Balta olsa sol bek oynayacaktı. Onu bugün burada gördüğüm için mutluyum, 12 yıl bu takıma hizmet etmiş bir isim. Keza De Jong da öyle, aramızda olacak, kendi malınızı kötüleyerek olmaz."

Moderatör tarafında düzenlendi:
ilk 8 haftayı ızlememıs anlasılan

İlk 8 hafta da çok farklı değildi? Sadece diğer takımlar çok hazır değildi. Deplasmandaki Osmanlı maçını düşünün 3-0 yaptıktan sonra ikinci yarı resmen gol yemeyi bekledik. Antalya maçı aynı, 1-0'dan sonra resmen geri çekildik golü yedik ve bitti.

Tudor ile yaptığımız her maç hep bir tedirginlik ve güvensizlik vardı.

İlk 8 hafta da çok farklı değildi? Sadece diğer takımlar çok hazır değildi. Deplasmandaki Osmanlı maçını düşünün 3-0 yaptıktan sonra ikinci yarı resmen gol yemeyi bekledik. Antalya maçı aynı, 1-0'dan sonra resmen geri çekildik golü yedik ve bitti.

Tudor ile yaptığımız her maç hep bir tedirginlik ve güvensizlik vardı.

Nasıl degildi arkadaşım hepımız burdaydık galatasaray 2000 yılından beri en ıyı futbolunu oynuyor dıyorduk

Tudor kaldıramadı taktıgı degıstırdı ıcıne ettı

Yerden yere vuruyor
Terim: "Son 7 maçta 4 yenilgi almış bir takımdan bahsediyoruz, bu takımın adı da Galatasaray. Bir endişe, bir güven eksikliği söz konusuydu. Galatasaray pek alışkın değil bunlara."

Yerden yere vuruyor
Terim: "Son 7 maçta 4 yenilgi almış bir takımdan bahsediyoruz, bu takımın adı da Galatasaray. Bir endişe, bir güven eksikliği söz konusuydu. Galatasaray pek alışkın değil bunlara."

Hakikaten taraftarın içinden geçenleri söylüyor ve söylemekle kalmayıp bu problemi çözecek hoca.

Çok büyük hoca gerçekten, kendi değerimizin kıymetini bilmek lazım. Ne adamlar geldi buraya aciz pozizyonlara düştük.

Üst Alt