İmparator Talimatı Verdi


04_d.jpg
Fatih Terim, 19 Yaşındaki Forvet Oyuncusu Kerem Bulut'un Alınması İçin Talimat VerdiHaberin Devamı GSC Portal'da
[video=youtube;8Dq58v4obog]https://www.youtube.com/watch?v=8Dq58v4obog[/video]​
 
Cevap: İmparator Talimatı Verdi[video=youtube;eHrh-hcPKo4]https://www.youtube.com/watch?v=eHrh-hcPKo4[/video]4.Dakikadan itibaren izleyin ibretlik gol atmış eleman
 
Cevap: İmparator Talimatı VerdiEvet yıldız olduğu belli, ama Yıldızların ortasına yuvarlak yapmamış, bu yüzden beğenmedim..:)
 
Cevap: İmparator Talimatı VerdiTürk futbolcu çete savaşındaKerem Bulut mahkemede - FUTBOL

Resmi Siteden Alınmıştır

Avustralya'nın gelecek vaadeden genç futbolcularından biri olarak gösterilen Kerem Bulut, çete savaşına karışmaktan dolayı mahkemeye çıktı. Türk asıllı futbolcunun da aralarında bulunduğu beş genç Sydney sokak çetelerince düzenlenen şiddet olaylarına karışmakla suçlanıyor.18 yaşındaki Kerem Bulut dün gözaltına alınmıştı. Bulut'a yöneltilen suçlamalar arasında zarar vermek amacıyla yaralamak, şirket soygunu, suç çetesine dâhil olmak, âdi suça karışmak, kavga çıkarmak ve tehdit etmek de bulunuyor.Türk asıllı futbolcuyla birlikte suçlananlar arasında üç yetişkin ile bir reşit olmayan genç de var. Sydney polisine göre dört genç ile bir adam, 15 Ağustos'ta bir park yerinde iki kişinin bıçaklanmasıyla ilgili bir saldırıya karıştılar. Mahkemede Kerem Bulut'un kısa adı MBM olan "Müslüman Kardeşler Militanları" çetesi üyesi olduğu belirtildi. Bulut, şartlı kefaletle serbest bırakıldı. Serbest bırakılmanın koşulları arasında, Bulut'un haftada üç kez polise gitmesi ve akşam 8 ila sabah 6 saatleri arasında evden çıkmaması bulunuyor.Bankstown banliyösuna girmesi yasaklanan Krem Bulut'un, pasaportunu da polise teslim etmesi istendi. Fakat Bulut'un avukatının itirazı üzerine, sezon başında Çek Cumhuriyeti'nin Mlada Boleslav takımına transfer olan Türk futbolcunun ülkeden ayrılmasına izin verildi. Bulut, bu amaçla pasaportunu geçici olarak bir miktar parayla alabilecek. Söz konusu dava ise 24 Ocak 2011 tarihine ertelendi.Kerem Bulut, geçen ay Çin'de düzenlenen 19 Yaş Altı Asya Futbol Şampiyonası'nda finalde Kuzey Kore'ye yenilen Avustralya Milli Takımı'nda forma giymiş, yedi golle de turnuvanın gol kralı olmuştu.
 
Cevap: İmparator Talimatı VerdiTürk futbolcu çete savaşındaKerem Bulut mahkemede - FUTBOL

Resmi Siteden Alınmıştır

Avustralya'nın gelecek vaadeden genç futbolcularından biri olarak gösterilen Kerem Bulut, çete savaşına karışmaktan dolayı mahkemeye çıktı. Türk asıllı futbolcunun da aralarında bulunduğu beş genç Sydney sokak çetelerince düzenlenen şiddet olaylarına karışmakla suçlanıyor.18 yaşındaki Kerem Bulut dün gözaltına alınmıştı. Bulut'a yöneltilen suçlamalar arasında zarar vermek amacıyla yaralamak, şirket soygunu, suç çetesine dâhil olmak, âdi suça karışmak, kavga çıkarmak ve tehdit etmek de bulunuyor.Türk asıllı futbolcuyla birlikte suçlananlar arasında üç yetişkin ile bir reşit olmayan genç de var. Sydney polisine göre dört genç ile bir adam, 15 Ağustos'ta bir park yerinde iki kişinin bıçaklanmasıyla ilgili bir saldırıya karıştılar. Mahkemede Kerem Bulut'un kısa adı MBM olan "Müslüman Kardeşler Militanları" çetesi üyesi olduğu belirtildi. Bulut, şartlı kefaletle serbest bırakıldı. Serbest bırakılmanın koşulları arasında, Bulut'un haftada üç kez polise gitmesi ve akşam 8 ila sabah 6 saatleri arasında evden çıkmaması bulunuyor.Bankstown banliyösuna girmesi yasaklanan Krem Bulut'un, pasaportunu da polise teslim etmesi istendi. Fakat Bulut'un avukatının itirazı üzerine, sezon başında Çek Cumhuriyeti'nin Mlada Boleslav takımına transfer olan Türk futbolcunun ülkeden ayrılmasına izin verildi. Bulut, bu amaçla pasaportunu geçici olarak bir miktar parayla alabilecek. Söz konusu dava ise 24 Ocak 2011 tarihine ertelendi.Kerem Bulut, geçen ay Çin'de düzenlenen 19 Yaş Altı Asya Futbol Şampiyonası'nda finalde Kuzey Kore'ye yenilen Avustralya Milli Takımı'nda forma giymiş, yedi golle de turnuvanın gol kralı olmuştu.Evet İmparator talimatı verdi; "BUNUDA ADAM EDECEĞİM!.." :)
 
Cevap: İmparator Talimatı VerdiPis herif, *******tirde şimdi bu.

Forum gerçekten çok ilginç sizene adamın tipinden.
 
Üst Alt