İmparator Talimatı Verdi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İmparator Talimatı Verdi

Cevap: İmparator Talimatı Verdi

Adamı ilk gördüğümde satanist sanmıştım sonra müslüman çetesinde olduğu yazıldı. Şaşırmadım dersem yalan olur. Bu çocuk İstanbul a gelse başıan kesin birşey gelir. Tipine göre yargılamıyorum ama yaşadığı sorunları göze alırsak problemli bir arkadaş bu. Problemlilerden çektiklerimizide hatırlatmaya gerek yok. Fatih hoca istiyorsa gelsin derim. Hoca ya saygımız sonsuz. :)

Kerim Bulut´tan Boleslav´da Süper Baslangic !

ld82.jpg

Avustralya Profesyonel Birinci Ligi "A-League" kulübü Sydney FC´nin PAF Takimi´ndan sürpriz bir sekilde Cek Cumhuriyeti Birinci Ligi "Gambrinus Liga" Kulübü FK Mlada Boleslav´a transfer olan 1992 dogumlu Türk forvet Kerim Bulut (resimde soldaki futbolcu), yeni takimi adina ciktigi ilk lig macinda hem golle bulustu, hem de büyük begeni topladi.

Cek Cumhuruyeti Birinci Ligi´nin ilk haftasinda FK Usti nad Labem deplasmanina giden Mlada Boleslav, rakibi karsisinda 26´inci dakikada 1-0 öne gecti ve ilk yari da bu sonucla sona erdi. Maca ilk onbirde baslayan yetenekli gencimiz, ikinci yarida da maca devam eden oyunculardan oldu.

61 yasindaki antrenörü Karel Stanner´in bu güvenini bosa cikarmayan Kerim, 57´inci dakikada sahneye cikarak, kaleci ile karsi karsiya kaldi ve yanindaki defans oyuncusuna ragmen topu aglarla bulusturup durumu 2-0 yapti.

81 dakika sahada kalan ve yeni takimi adina ilk resmi macina cikan Avustralya dogumlu Türk forvet, böylece ligdeki ilk golüne kavusurken cok iyi bir baslangic yapmis oldu.

1,86 metre boyundaki Kerim, gecen sezonu Sydney FC PAF Takimi´nda gecirmis ve toplam 12 gol kaydetmisti.

Avustralya´da son dönemlerde yetisen en yetenekli futbolculardan biri olarak gösterilen Kerim Bulut, dogdugu ülkenin U16, U17 ve son olarak da U18 Milli Takimlari´nda forma giyiyordu.

Bir kac gün önce ilk kez U18 Milli Takimi´mizdan davet alan Kerim, kulübünün hazirlik dönemi dolayisiyla izin vermemesinden ötürü ulusal takimimizin kampina gidememisti.

Hayalinin bir gün Ingiltere´de Premier League´de forma giymek oldugunu söyleyen Kerim, en büyük dileklerinden birinin de bir gün Türkiye´ye transfer olup Süper Lig´de yer almak oldugunu belirtti.

Yahu herkes dövmelere bilmem nelere takmış. Devlet dairesinde mi calısacak bu adam?

Raul Meireless'i kim istemez şu anda?

Meireless, Agger , Skrtel daha niceleri vücudunun heryeri full dövme ile kaplı yıldız oyuncular. Dövmesi var istemezük modeli takılan renkdaşlar var malesef.

Tipi beni ilgilendirmez de yahu o dövmeleri nasıl yaptırmış? Vücuduna zarar vermiyor mu yahu?

[video=youtube;8Dq58v4obog]https://www.youtube.com/watch?v=8Dq58v4obog&feature=player_embedded[/video]

Avustralya'daki 11 numara yardırıyor.

------------------

Yırtıcı forvet dedikleri bu olsa gerek.

Haber umarım doğrudur.

Üst Alt