İmzayı Attı mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İmzayı Attı mı?

Cevap: İmzayı Attı mı?

Bu sezon formsuz ama zaten Ayhan da futbolu bırakacak. Emre ve Engin'e de alternatif olmuş olur. Her türlü işimize yarar Hamit :yenieek:

-----------------------Muslera------------------------

Eboue-------Ujfalusi---------Semih---------Hasan A.(!)

--------------------------------------------------------

---------------Selçuk-------Diarra(!)--------------------

Weiss(!)---------------------------------------------Töre(!)

---------------Burak(!)-------Elmander------------------

Yedekler

Ufuk

Ömer Toprak (!)

Hakan Balta

Hamit (!)

Yekta

Emre Çolak

Engin Baytar

Aydın

Mertan

Stancu

Necati

Bu adamların dışındaki herkes gönderilebilir.

7 transfer ile bu takım Türkiye ligine yaklaşık 5-6 sene ambargo koyar, avrupayı da titretir.

Arda'yı Galatasaray'dan daha çok seviyorlar.

Arda gitme niyetinde ya, kafasının karışık olduğunu görmüşlerdir

''Kalbinin götürdüğü yere git, madem mutsuzsun ne istiyorsan onu yap, hissettiğin gibi yaşa, mutlu olmayı hakediyorsun''

gibi saçma sapan, konu ile alakası olmayan sanatsal ve duygusal laflar edip kandırmışlardır

Entel dantel konuşmuşlardır diyorsun yani Rıza abi:)

-----------------------Muslera------------------------

Eboue-------Ujfalusi---------Semih---------Hasan A.(!)

--------------------------------------------------------

---------------Selçuk-------Diarra(!)--------------------

Weiss(!)---------------------------------------------Töre(!)

---------------Burak(!)-------Elmander------------------

Hasan Ali'yi napcan abi? Balta'nın yedeği olabilir ancak.

Geçen sene Transfer nöbetinde aynen şunları yazdım

''Ne işin var Real Madrid'de. Oynayamayacağını biliyorsun, sakatlıktan yeni çıktın. Yani oraya gideceksin de ne olacak. Sana değer verileceğini mi sanıyorsun. Real Madrid'de ikinci hatta üçüncü sınıf topçu olacağına gel bize Şampiyonlar Ligi'nde final oynayalım. Kralımız ol, reisimiz ol. Bu taraftarın sana çok ihtiyacı var. Daha neyi kanıtlayacaksın gel aslanım bize gel''

demiştim.

Millet dalga geçmişti, Real'e gidilmez mi falan demişti. Gitti de ne oldu. Bayern'den Real'e gitsen en olur gitmesen ne olur. Değer mi verdiler.

Ben futbolcuların Avrupa hayranlığını bir noktaya kadar anlayabiliyorum.

Arda manyağı Atletico ile tekrar UEFA kupası yada ŞL finali oynasa mı daha mutlu olur yoksa Galatasaray'la bunları başarsa mı?

Bülent Korkmaz Galatasaray'da bıraktı futbolu, incileri mi döküldü. Efsanemiz olarak kalacak öldükten sonra bile.

Aynı şeyi diyorum.Real Madrid'e gidilmez mi ? Bu tadı yaşamak bile inanımlaz bir onurdur futbolcu için.

Geçen sene Transfer nöbetinde aynen şunları yazdım

''Ne işin var Real Madrid'de. Oynayamayacağını biliyorsun, sakatlıktan yeni çıktın. Yani oraya gideceksin de ne olacak. Sana değer verileceğini mi sanıyorsun. Real Madrid'de ikinci hatta üçüncü sınıf topçu olacağına gel bize Şampiyonlar Ligi'nde final oynayalım. Kralımız ol, reisimiz ol. Bu taraftarın sana çok ihtiyacı var. Daha neyi kanıtlayacaksın gel aslanım bize gel''

demiştim.

Millet dalga geçmişti, Real'e gidilmez mi falan demişti. Gitti de ne oldu. Bayern'den Real'e gitsen en olur gitmesen ne olur. Değer mi verdiler.

Ben futbolcuların Avrupa hayranlığını bir noktaya kadar anlayabiliyorum.

Arda manyağı Atletico ile tekrar UEFA kupası yada ŞL finali oynasa mı daha mutlu olur yoksa Galatasaray'la bunları başarsa mı?

Bülent Korkmaz Galatasaray'da bıraktı futbolu, incileri mi döküldü. Efsanemiz olarak kalacak öldükten sonra bile.

Hamit'in yerinde olsam ben de giderdim reis. Zira;

BM

crop_450x500_GYI0058545439.jpg

RM

3377187615_1350f16ff5.jpg

Görüldüğü üzere Bernabeu'daki koltuklar daha güzel. :yenieek:

Koltuklar diğerleriyle birleşik değil.

Yatırılabilir koltuklar.

Hamit Altıntop İmzayı Attı Mı?

Hamit Altıntop İmzayı Attı mı?

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, teknik direktör Fatih Terim’in ısrarla istediği Real Madrid’den Hamit Altıntop’a İspanya’da imzayı attırdı.

Posta gazetesi Galatasaray muhabiri Bahadır Çokişler, Sarı-Kırmızılı kulübün Real Madrid’in Türk yıldızıyla ön sözleşme imzaladığını ileri sürdü. Gazetede yer alan haber şu şekilde: “Galatasaray, Süper Final’deki mücadelesine devam ederken transfer çalışmalarını da tüm hızıyla sürdürüyor. Daha önce Manchester United’la sözleşmesi sezon sonunda bitecek golcü Dimitar Berbatov’la ön protokol imzalayan Sarı-Kırmızılılar’ın Real Madrid’de oynayan milli futbolcumuz Hamit Altıntop’la anlaştığı ortaya çıktı. Görüşmelerin uzun süre önce başladığı, ilk etapta teknik direktör Fatih Terim’in Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho ile telefonda görüşüp anlaştığı ifade edildi. Real Madrid’le 3 yıllık sözleşmesi olan ancak fazla oynama şansı bulamayan Hamit için daha sonra da Başkan Ünal Aysal’ın devreye girdiği belirtildi.”

İlk yıl kiralanacak

İspanya’ya giden Aysal’ın hem Hamit’le, hem de İspanyol yöneticileriyle bir araya geldiği ve Mourinho’nun da ‘tamam’ demesinin ardından ön protokolün imzalandığı bildirildi. Yapılan anlaşmaya göre Hamit, ilk yıl Galatasaray’da kiralık olarak forma giyecek. Bir yılın sonunda taraflar tekrar bir araya gelecek, bu kez Aslan, Hamit’in bonservisini almak için pazarlık masasına oturacak. Anlaşmanın yine sağlanması halinde de Hamit’le uzun süreli sözleşme imzalanacak.

TrtSpor

https://www2.gscimbom.com/futbol/gs17873-hamit-altntop-imza-att-19-04-2012.html

Üst Alt