İnan Kıraç canlı yayında önemli mesajlar verdi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İnan Kıraç canlı yayında önemli mesajlar verdi

Cevap: İnan Kıraç canlı yayında önemli mesajlar verdi

Adnan Polat'ın seçim için her türlü taşı koyacağını düşünürsek en erken seçim yaza kalıyor.Çünkü imzalar toplanıp noter tesbiti yapıldıktan sonra Adnan Polat'ın buna karşı dava açma hakkı oluyor,bu tarz davalar ise en geç 4-5 ay içerisinde sonuçlanıyor.Tek şart Polat'ın istifa etmesi ya da olağanüstü seçimli genel kurur kararı alması.Ya da yönetim kurulundan 4 kişi istifa ederse yönetim otomatikmen düşmüş oluyor.

Komik,matematik hesapları yapıyoruz :)

Velhasıl kelam,Adnan Polat'ın böyle kararlar alacağını zannetmediğim için bu yönetime her türlü gelecek senenin planlamasını yapmak kalıyor maalsef.İsteğim değil,umudum doğru adımlar atılır.

Adnan Polat Kaddafi gibi davranmayi kesip yapmasi gerekeni (istifa etmeyi) yapsaydi bunlarin hic birisi yasanmazdi birde isin o yuzu var. Kor ve sagir rolu yapan birisine artik son care olarak cikti Inan Kirac. Kendiside zaten acik ve net bir bicimde durumdan hic hoslanmadigini ve istifa etmesini tercih ettigini acikladi. Tribunlerin, buyuklerinin, kongre uyelerinin, atilan imzalarin yolladigi mesaji alamayan veya almamak da direten Polat bu durumu kendisi yaratmistir. Yasanan tum cirkinliklerin ve basarisizliklarin bas mimari kendisidir ve koltukda kaldigi her gun kulube tarihindeki en buyuk zarari kendisi verecektir. Ustunel adam dunya capinda projelerden bahsediyor Polat ya yarim yamalak gostermelik bir bicimde (Derk, Tugay, Scouting ekibi olarak) hayata geciyor ya da kulak bile asmiyor sirf megolamanligindan. Kulupler artik bu zihniyet ile yonetilemezler durumumuz ortada. Bir Gaziantepspor bir Kayserispor bile bizden daha iyi yonetiliyor.

Galatasary'in basinda su anda cok basarisiz bir diktator vardir bu yuzden yapilana anti-demokratik demek pek de dogru degil acikcasi. Asil Polat ve yonetimi kulubu cagi gecmis bir bicimde yonetmeye calismistir. Olmasi gerekn camia'nin tek bir baskan ve liste altinda birlesmesidir. 2000'den fazla imzalardan bahsediliyor. Inan Kirac'in sundugu yapi ve kisiler dogrudur yanlistir onu zaman gosterir ama proje olarak dogru yoldur. Tarz dogru olmaya bilir ama ortada olan yonetim ve baskan kendileri o kadar yanlislar ki artik ancak boyle cevap verilebilinir. Aslinda demek istedigim Adnan Polat neyi dogru yapti da onun icin Inan Kirac gibi bir Galatasaray buyugunu satiyorsunuz. Sozunun eri olmayan, sahte, yalanci bir Baskan ve yonetim olmaz. Isin Celebi resmen cikti ve yalan soyledi bugun goz boyuyup kiclarini kurtarmak icin tam bir zavaliydi.

cok guzel yazmissin sadece bir soru sorayim; 2007'de rahmetli Ozhan baskan varken fener macinda butun stad istifa diye inledi, butun koltuklar kirildi, stad ates'e verildi, bilmem kac yuz sise su sahaya atildi sonrasinda 5 mac ceza aldik ve her kesimden cok elestirildik ve ustune o sene fener sampiyon olmustu.. o zaman neden Inan Kirac cikipta Ozhan baskan'a bu sekilde davranmadi ve Ozhan baskan secimle geldigi gorevine secimle veda etti?

polata soylenecek laflari soyledik bitti doruk reis

yahu beni arasa kelaynak serhat

su kiracin dediklerini demem

bu kadar basit iki karis aklida kalmamis demekki kalkip bu adamlarla muhattap olup GS i tartisiyor

kaptanina seks yapiyor diyen kafasi buyuk diyen serefsiz adi herifler bunlar

ceza aldiracaksin bana simdi:)

Ceza alacak birsey yazmiyorsun ki ne diye ceza versinler?

Dogrudur muhatap olunucak kisi degil bunlar ama bir sekilde Polat'in sikistirilmasi lazim di. Madem fisiltilari duyamiyor o zaman bagirmak gerekti. Ne yazik ki bu karaktersizlere denk geldi. Inan Kirac'in bugun anlatiklari daha once de medyaya dusmustu zaten bilinmeyen seyler anlatmadi sadece konforme etti. Faruk Suren eski bir baskan olarak baska birisinin hem de daha once yoenticilik yapmamis birisinin altinda calismayi kabul ediyor. Sizce neden? Cunku su anda Galatasaray kurtarilmak zorundadir ama dogru projeler ve dogru kisiler ile. Dogru vizyon ile. Polat ve yonetimi buna uymadiklarini fazlasi ile kanitladilar ne yazik ki. Olmasini hepimiz cok istedik ama olmadi.

O soruya ben cevap verebilirim.

Liseli muhabbeti.

Özhan Canaydın kötü işler yapsa bile Lise camiasında çok sevilen ve saygı duyulan beyefendi bir adamdı.Bu şekilde çıkamazdı karşısına ancak sanırsam seçime aday olacaktı.Ancak Adnan Polat yaptığı bir kaç işle klübü toparlayıp camianın sevgisini kazanınca ezici üstünlük oldu.

Komplo teorisi falan ama gerçeklik payı da var,ben Adnan Polat'ın özellikle kendi holdingi,şirketleri vs. gibi yaptığı bazı işlerde devlet merciinden onay gerektirecek işlerini Galatasaray başkanı etkisini kullanarak hallettiğini düşünüyorum.Çünkü kendisi başkan olmadan üzere Ege Seramik batmak üzereydi yanlış bilmiyorsam,şimdi ne halde bilmiyorum.İnsanların günahını almış olmayayım ama zamanında bir arkadaşım bahsetmişti bundan,şu günlerde az da olsa hak vermemek elde değil :)

cok guzel yazmissin sadece bir soru sorayim; 2007'de rahmetli Ozhan baskan varken fener macinda butun stad istifa diye inledi, butun koltuklar kirildi, stad ates'e verildi, bilmem kac yuz sise su sahaya atildi sonrasinda 5 mac ceza aldik ve her kesimden cok elestirildik ve ustune o sene fener sampiyon olmustu.. o zaman neden Inan Kirac cikipta Ozhan baskan'a bu sekilde davranmadi ve Ozhan baskan secimle geldigi gorevine secimle veda etti?

Canaydin'in en kotu doneminde bile bu hallere dusmedik. Su anda tarihimizin en dusuk noktasindayiz hatda benim adimin tersindeyiz basarisizlik bakimindan. Bakin eskilerimiz ne diyor hep 14 senelik sampiyon olamadigimiz donem bile bu kadar dibe vurmadik. Canaydin basarisizdi ama bu kadar da degil. Polat resmen yeni bir basarisizlik kitabi yazdi dunyada esi benzeri olmayan. turden hem de. Olayi liseli alayli catismasina cevirmenin bir alemi yok Inan Kirac'in saydigi isimlerin hepsi liseli de degil mesela muhtemelen futbolun patronu olacak Suren gibi. Zaman Galatasaray kurtarma zamani egolari, farkliliklari, vs. konusturma zamani degil. Polat ve yonetiminin olmayacagi cok belli artik.

Isimler onemli degil onemli olan proje ve mantalite aslinda (o projelere nasil yaklasildigi), ve kurumsallasmak. Inan Kirac diyorsa bildigi vardir yaslanmis falan olsa da gayet dogru seyler soyledi bugun, akli gayet yerinde. Tabi biraz dediklerinin arasinda yatanlari da okumak lazim. Camia'nin boyle etrafinda birlesecegi bir buyuge ve onun verecegi yone ihtiyaci vardi o da ortaya cikti.

Ceza alacak birsey yazmiyorsun ki ne diye ceza versinler?

Dogrudur muhatap olunucak kisi degil bunlar ama bir sekilde Polat'in sikistirilmasi lazim di. Madem fisiltilari duyamiyor o zaman bagirmak gerekti. Ne yazik ki bu karaktersizlere denk geldi. Inan Kirac'in bugun anlatiklari daha once de medyaya dusmustu zaten bilinmeyen seyler anlatmadi sadece konforme etti. Faruk Suren eski bir baskan olarak baska birisinin hem de daha once yoenticilik yapmamis birisinin altinda calismayi kabul ediyor. Sizce neden? Cunku su anda Galatasaray kurtarilmak zorundadir ama dogru projeler ve dogru kisiler ile. Dogru vizyon ile. Polat ve yonetimi buna uymadiklarini fazlasi ile kanitladilar ne yazik ki. Olmasini hepimiz cok istedik ama olmadi.

yok kelaynaklara daha sert bir kufur yazip sildim:) ondan dedim

Burada atlanan bir seyler var herkes tarafından, yorumları okuyorum da şu bilinmeli ki Polat dönemindeki gerçekleştirilen yahut planlanan projelerin yüzde doksanı Canaydın dönemine ait ve o dönemde de bahsedilen projeler yani Adnan Polat'ın kendisinin payı olan projeler fikir bazında yok gibi bir şey.

Canaydin'in en kotu doneminde bile bu hallere dusmedik. Su anda tarihimizin en dusuk noktasindayiz hatda benim adimin tersindeyiz basarisizlik bakimindan. Bakin eskilerimiz ne diyor hep 14 senelik sampiyon olamadigimiz donem bile bu kadar dibe vurmadik. Canaydin basarisizdi ama bu kadar da degil. Polat resmen yeni bir basarisizlik kitabi yazdi dunyada esi benzeri olmayan. turden hem de. Olayi liseli alayli catismasina cevirmenin bir alemi yok Inan Kirac'in saydigi isimlerin hepsi liseli de degil mesela muhtemelen futbolun patronu olacak Suren gibi. Zaman Galatasaray kurtarma zamani egolari, farkliliklari, vs. konusturma zamani degil. Polat ve yonetiminin olmayacagi cok belli artik.

bende sizin yazdiklarinizin tam tersini dusunuyorum, Adnan Polat istifa etmiyor diye camia'nin agabey'i olarak tv'de cigeri 5 para etmez adamlarin onunde konusup baskani tehdit etmek Inan Kirac gibi bir Galatasaray'li ya yakismadi.. aynen Mehmet Helvaci'nin Adnan Polat'in arkasindan konustugu gibi.. simdi tum camia Polat'i indirmek icin canla basla calisiyor neymis sadece futbol'da basarisiz olmusuz ve siz benim buna inanmami bekliyorsunuz oylemi?

Aysal 100 milyon dolar verirse kuruşuna kadar geri alır.En dar zamanımızda büyük faydası oldu AIG den hisseleri aldı ama sonra klübe bağışlamadı borsada qvt fona sattı ve parasını aynen geri aldı.senelerce qvt fonla uğraştık hala birsürü dava var qvt nin açtığı.birleşme olmasaydı klubün paraları qvt ye temettü diye senelerce daha ödenmeye devam edilecekti.İnan Kıraç klübe taraftar odaklı bakmaz mektep odaklı bakar.uefa başarısını azbuçuk paraya tahvil edebilirdik ama GS logosuyla ilgili hakları vakıftan klübe devretmediği için bunu yapamadık.Polatı devirmek isteyenlere hiçmi hiç güvenmiyorum ama maalesef Polatda bu başına gelenleri iyi şeylerde yapmış olmasına rağmen haketti ve bizde onu savunacak mecal bırakmadı.Işın çelebinin söylediği 15 ocaktan bu yana bürokrasiden GS ye tavır var sözü önemli.Sırf bu açıdan bir yönetim değişikliği gerekli olabilir.

''Galatasaray'a Bank Asya'da Başarılar..'' - Futbol - Ajansspor.com

Şu haberi okuyun ondan sonra yazın.

İnan Kıraç evet bugün çok yıkıcı açıklamalar yaptı ama şuanki yönetimin eller tutulur tarafı kaldı mı allah aşkına.

Yada Galatasaray isminin.

Bakıyorum ki bazılarının işine gelmemiş bu olay herkes bu görüşteyse ben sonuna kadar Liseliler diyorum.

Bu Polat yönetimi 2. kez aynen böyle camiaya hayaller anlatıp proje proje dedi ve kazandı.

5 bin kişiye oynayan TT Arena da bana hangi projesinden para kazanmayı düşündüğünüzü açıklayın önce.

Polat yönetimin taraftar olmadan misyonu, vizyonu, kurumsallaşmasını anlatın bana.

Evet?

Burada atlanan bir seyler var herkes tarafından, yorumları okuyorum da şu bilinmeli ki Polat dönemindeki gerçekleştirilen yahut planlanan projelerin yüzde doksanı Canaydın dönemine ait ve o dönemde de bahsedilen projeler yani Adnan Polat'ın kendisinin payı olan projeler fikir bazında yok gibi bir şey.

ya adamin yaptigi bir tane is yokki

zerre yok yani kalibimi basarim

hayatinda iki adim onunu planlamismidir bilmiyorum

beyler olayi sulandiriyorsunuz:)

millet yasasin buyuk baskan polat derken butun gucumle bu adamin bizi cukura sokacagini soyleyen birine yaziyorsunuz:)

polat olayini gecin o olay bitmistir

sadece bir prosedur var ya 12 ya sonra 3-5 ay sonra ya gelecek ay gidecek

vede bence tarihimizin en kotu baskani

ama yanlisi yanlisla duzeltmeyiz akilli olma zamani simdi

su program yerine ali kircanin programina katilip bu olaylari anlatmaya bile akli ermeyecek kadar bunamis bir adam goruyorum ben karsimda kusura bakmayin

20 yasinda cocuga sorsan bu adamlara kalkip GSin bagirsaklarini dokmez

bu kadar bariz hata yapan birininde kalkip diger soylediklerini dinlemem bile

prensipler onemlidir, prensiplerin dogruysa hatayi bir kez yaparsin prensiplerin seni yola sokar hemen

polat gibi prensipleri olmayan adam ise dagilir ve dagitir iste boyle

prensibi olan adam kalkip bir hafta oncesinden bu soytarilara soz verip bir hafta sonra cikip boyle konusmaz

ha bu adam aysali destekledi diyede aysal kotu adam olmaz

ustuneli dinledikten sonra bu adamlar bana umut falan vermiyor kusura bakmayin

yolda gorsem yere tukururum bu kadar basit

siz sayginiz vardir yapmazsiniz benimde ona saygim var

ama benim GSa daha cok saygim var yere tukururum yere yuzlerine bakarak

liderler orda birbirini yesin olan GS taraftarına oluyor ışın çelebi 200 milyon dolar gelirimiz var borçlar azaldı diyor peki o zaman niye bank asya topcusu yerlilere tahamül ediyosunuz, meira,keita gibi yabancıları gönderip aynı paraya yerine niye daha vasat yabancıları alıyosunuz ne anladım ben bu kazançdan

tek cözüm ünal aysal dir. baska koltugu doldurabilecek baskan adayi göremiyorum. adam dünyanin sayili zenginleri arasinda. daha önce eger baskan olursam maddi manevi ne gerekiyorsa takimimin yanindayim demisti. kendisi ayrica galatasaray lisesi mezunu. o kültürü taniyan birisi. diger tüm adaylar bunun yaninda pasif kaliyor. bize elini cebine atacak baskan lazim. lafla peynir gemisi yürümüyor.

Işın Çelebi mali durumu dengeliyoruz. Galatasaray'ın Abramoviç tarzı yönetilmeye ihtiyacı yok gibi bir cümle kullandı. Bir kısıma haklı, bir kısıma değil. Eğer Abromoviç tarzı direk başkan ve destekleyenleri tarafından aktarılacak paralar, Adnan Öztürk'ün benimsediği gibi profesyonel kişilere bırakılıp değerlendirilcekse oluşum önemli ve sağlam bir yapı oluşturur. Ama bu tarzı Türkiye'de uygulamakta olan Yıldırım Demirören ve Serdar Adalı gibi bir stil belirlenirse. Günlük sevinçler yaşayacağımız, sonuç günlerinde de bu zamanları arayacağımız tablolarla karşılaşabiliriz. Bence taraftar olarak bunların takipçisi olmalı ve bu konuya odaklanmalıyız. Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun.

Galatasaray Abrahamovic gibi bir tarzla yönetilemez zaten.Çünkü Galatasaray dernekler yasasına göre yönetiliyor.

Bazı taraftarlar Haldun Üstünel'in ağzının içine bakıyor ama onun getirdiği adamları tribünlerde yuhladıklarını unutuyorlar.H.Üstünel'in transferleri bağlama becerisi falan bence hikaye.Getirdiği adamlar yüksek bonservis bedeli ve yüksek maaş ile oynayan topçulardı,getirdikleri ise kariyeri düşüşte olan ancak asla eskisi gibi olamayacak topçulardı yani.Taraftarı çok heyecanlandırsa da sonuç olarak başarısız işler yaptı,bu durumda onun da çok büyük payı var.Bu yüzden yeni oluşumda H.Üstünel'in olması taraftarı değilim.

Galatasaray Abrahamovic gibi bir tarzla yönetilemez zaten.Çünkü Galatasaray dernekler yasasına göre yönetiliyor.

Bazı taraftarlar Haldun Üstünel'in ağzının içine bakıyor ama onun getirdiği adamları tribünlerde yuhladıklarını unutuyorlar.H.Üstünel'in transferleri bağlama becerisi falan bence hikaye.Getirdiği adamlar yüksek bonservis bedeli ve yüksek maaş ile oynayan topçulardı,getirdikleri ise kariyeri düşüşte olan ancak asla eskisi gibi olamayacak topçulardı yani.Taraftarı çok heyecanlandırsa da sonuç olarak başarısız işler yaptı,bu durumda onun da çok büyük payı var.Bu yüzden yeni oluşumda H.Üstünel'in olması taraftarı değilim.

haldun gayet iyi

İnan Kıraç duayendir 75 yaşında diye çöpe atıyorsunuz adamı Ünal aysal da 70 yaşında,Adnan Polat 58 yaşında da ne faydasını gördük.Bugün böyle konuşanlar geçen seçimde bizler Adnan Öztürk'ü desteklerken onlar Adnan Polat diye ayılıp bayılıyorlardı.

Üst Alt