İnan Kıraç canlı yayında önemli mesajlar verdi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İnan Kıraç canlı yayında önemli mesajlar verdi

Cevap: İnan Kıraç canlı yayında önemli mesajlar veriyor | Kanaltürk

75yasindaki adami yayina alinarak nekadar dogru.. 2 lafi, 1 saate söyluyor.

İnan Kıraç modeli Türkiye'de 90'lı yıllarda kaldı . Bugün Galatasaray icin basarı kurumsallasmadan gelmelidir. Bugün hepimiz Yıldırım Demirören yönetmini ve olanları gördükten sonra, İnan Kırac'ın dediği gibi bir baskan adayının klübe 100 Milyon euro yardım etmesi , bugün hala memleketin durumu olmaktadır. Nasıl bu ülkede insanlara iş ekmek vermek yerine , sadaka vererek yardım ederek ülke'nin büyümesine engel olmak icin en önemli oyundur. Bu modelde aynı sekilde Galatasaray'a uygulunmak istenmesidir. Tabi Adnan Polat Baskan'ın sportif acıdan basarılı olmadıgı ortada.

kral cıplak...

ulan kral hem cıplak hem de 85 yasında... bundan daha vahim bi tablo olabilir mi?????

isin kötüsü galatasaray taraftarı 85 yasındaki cıplak krala alkıs tutuyor...

adnan polatı elestirin kardesim... yerden yere vurun... ama tutarlı olsun...

2012 kriterlerini duyunca tüyleri diken diken olan arkadaslar besiktasa biraz baksın...

baskanlarına 90milyon borcu var ve sırf bu yüzden transferi bile dondurulacak... tüm avrupa karsılasmalarına cıkamayabilecek... ama ünal aysal gelince 100 milyon dolar verecekmis klübe... bizde bunu alkıslıyoruz... peeeheeyyy benim taraftarıma...

kimsenin kurumsallıkla sirketlesmeyle ilgilenmeye niyeti yok... salt basarı bekliyor... ama o basarıyı getirecek mali tablo umrunda degil... veya o basarıyı getirecek futbolcuları hangi parayla transfer edecek klüp umrunda degil...

ünal aysal gelecek... cantasında getirdigi 100milyon dolarla transfer yapacak öyle mi?...

adnan polat gitsin tamam.. ama yerine gelecek ekip bu mudur?... 30 sene öncesinin yönetim anlayısıyla hareket eden insanlar mıdır galatasaray'ın basına gececek olanlar????

beehheeyyy benim taraftarıma...

allahtan inan kıraç çıktı da konustu...

buyrun size kralınız...

edit: pardon 75... haksızlık etmisim...

kral cıplak...

ulan kral hem cıplak hem de 85 yasında... bundan daha vahim bi tablo olabilir mi?????

2012 kriterlerini duyunca tüyleri diken diken olan arkadaslar besiktasa biraz baksın...

baskanlarına 90milyon borcu var ve sırf bu yüzden transferi bile dondurulacak... tüm avrupa karsılasmalarına cıkamayabilecek... ama ünal aysal gelince 100 milyon dolar verecekmis klübe... bizde bunu alkıslıyoruz... peeeheeyyy benim taraftarıma...

kimsenin kurumsallıkla sirketlesmeyle ilgilenmeye niyeti yok... salt basarı bekliyor... ama o basarıyı getirecek mali tablo umrunda degil... veya o basarıyı getirecek futbolcuları hangi parayla transfer edecek klüp umrunda degil...

ünal aysal gelecek... cantasında getirdigi 100milyon dolarla transfer yapacak öyle mi?...

adnan polat gitsin tamam.. ama yerine gelecek ekip bu mudur?... 30 sene öncesinin yönetim anlayısıyla hareket eden insanlar mıdır galatasaray'ın basına gececek olanlar????

buyrun size kralınız...

Kardeş, 2012 kriterleri yüzünden mi Nonda, Meira, Keita gibi adamlar 3 kuruşa yollandı da, milyonlarca Euro'ya Stancular vs.ler alındı? Ne güzel kriterlermiş bunlar kardeş. İyi oyuncuyu sat, işe yaramaz oyunculara milyonlar mı ver diyor bu kriterler? Birileri büyük paralar götürüyor, soyuyolar kardeş kulübü. 2012'yi sallasa bu yönetim, Arda'ya 3.2 milyon Euro vermez önce.

Manchester United, Chelsea de katılamaz heralde artık Avrupa Kupalarına 2012 den sonra. Transfer fln da yapamazda :D Hee

dinlemedim ama pek iyi konuşmamış heralde hem de İnan Kıraç gibi bir adam :eek:

Haydi hayırlı olsun.İnşallah güçlü bir yönetim kurulur ve dedikleri yapılır.Camiamız en kısa zamanda taze kanla ayağa kalkmalı.

Manchester United, Chelsea de katılamaz heralde artık Avrupa Kupalarına 2012 den sonra. Transfer fln da yapamazda :D Hee

o söylediklerin sirkettir... ve sirketin sahibi vardır... şahıs şirketidir... bizim takımlarımız gibi dernekler kanununa baglı degildir...

hee

vay arkadaş koskaca İnan Kıraç'ı ''75 yaşında adam yaa bi halt olmaz'' diye çöpe attınız...

Kardeş, 2012 kriterleri yüzünden mi Nonda, Meira, Keita gibi adamlar 3 kuruşa yollandı da, milyonlarca Euro'ya Stancular vs.ler alındı? Ne güzel kriterlermiş bunlar kardeş. İyi oyuncuyu sat, işe yaramaz oyunculara milyonlar mı ver diyor bu kriterler? Birileri büyük paralar götürüyor, soyuyolar kardeş kulübü. 2012'yi sallasa bu yönetim, Arda'ya 3.2 milyon Euro vermez önce.

yanlış örnekler vermişsin kardeş... :)

lincoln elano filan desen haklısın yanlıs icraat derdim...

nonda bizden sonra futbolu bıraktı... meira ve keita dan da kar edildi... en azından zarar edilmedi...

benim söylemimi yönetim avukatlıgı olarak aldıgın belli...

tekrar söyliyim... benim itirazım cebine 100milyonu alıp gelen adamın baskan olacak diye taraftardan "vay be ne kral adammış" övgüsüne gark olması...

galatasaray klübünün şahıslara borcu olamaz... beşiktaşla, tüpçü başkanıyla makara geçtikten sonra aynı şeyi yapmaya çalışanları alkışlayamam...

hic zor degil otursun evinde az tesekkur edilmemistir hizmetleri icin

adam 90 yasinda alzheimer olsa dedigini yapacakmiyiz

gecelim

inan kiracin yasi ile ne alaka anlamadim.adam baskan olmuyorki , insallah ünal aysal baskan olur

kral cıplak...

buyrun size kralınız...

önce iyi anla sonra yaz :)

Galatasarayda işler kötü gidiyor..Bu yüzdende Galatasaraya sahip çıkanlar..Bişeyler yapma peşindeler..İnan Kıraç da çözümün Başkan Ünal Aysal..Altında ise Adnan Öztürk ve Faruk Süren olacağını söylüyor..

Ama bu işlerin İmza yada İbra ile değil dürüst bir şekilde seçime gidilmesini söylüyor..

Ama zor durumda kalırsak İmkanlarınıza kısarız diyor..

Üst Alt