İnan Kıraç canlı yayında önemli mesajlar verdi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İnan Kıraç canlı yayında önemli mesajlar verdi

Cevap: İnan Kıraç canlı yayında önemli mesajlar veriyor | Kanaltürk

allahtan aramızda anlayabilen arkadaslar var... bu yüzden tartısmaktan bile aciziz...

O%20RLY.jpg_thumb.jpg

kral cıplak...

ulan kral hem cıplak hem de 85 yasında... bundan daha vahim bi tablo olabilir mi?????

isin kötüsü galatasaray taraftarı 85 yasındaki cıplak krala alkıs tutuyor...

adnan polatı elestirin kardesim... yerden yere vurun... ama tutarlı olsun...

2012 kriterlerini duyunca tüyleri diken diken olan arkadaslar besiktasa biraz baksın...

baskanlarına 90milyon borcu var ve sırf bu yüzden transferi bile dondurulacak... tüm avrupa karsılasmalarına cıkamayabilecek... ama ünal aysal gelince 100 milyon dolar verecekmis klübe... bizde bunu alkıslıyoruz... peeeheeyyy benim taraftarıma...

kimsenin kurumsallıkla sirketlesmeyle ilgilenmeye niyeti yok... salt basarı bekliyor... ama o basarıyı getirecek mali tablo umrunda degil... veya o basarıyı getirecek futbolcuları hangi parayla transfer edecek klüp umrunda degil...

ünal aysal gelecek... cantasında getirdigi 100milyon dolarla transfer yapacak öyle mi?...

adnan polat gitsin tamam.. ama yerine gelecek ekip bu mudur?... 30 sene öncesinin yönetim anlayısıyla hareket eden insanlar mıdır galatasaray'ın basına gececek olanlar????

beehheeyyy benim taraftarıma...

allahtan inan kıraç çıktı da konustu...

buyrun size kralınız...

edit: pardon 75... haksızlık etmisim...

:007: eline saglik

Mali durumdan bahseden arkadaşlar ligde ki konumumuzdan ve seneye CL veya avrupa kupalarına katılamayacağımızdan dolayı ne kadar paradan olduğumuzu da hesaplayıp yazsın şuraya lütfen.Bunlara ek olarak bi halta yaramayan transferlere harcanan paraları da ekleyin bakalım..

Harbi konusan insanlar niye ya kibirli kendini begenmiş yada sinsi olarak lanse ediliyor ben anlamıyorum adam dürüstce söyle söyle olması lazım baktık olmuyor GS menfaatleri icin ne gerekirse yaparız dedi he bunu demese sanki yapılanları bilmicekmiyiz bu seferde komple teorileri yürütenler cıkıcak piyasaya Adnan polat miladını doldurdu

Cevap: İnan Kıraç canlı yayında önemli mesajlar verdi

Mahlas'a bende katılıyorum,kimse bugün cebinden çıkartıp 100 milyon dolar koyup yerine oturmaz.Öyle bir yatırım yapıyorsa daha fazlasını ister elbet.Ki Beşiktaş'ın durumunu görünce böyle şeylere kanmak bana da komik geliyor.

İbra olayına gelince,mali genel kurulunda yönetim doğal olarak ibra edilecek.Herkes atıp tutuyor,yönetim inşallah ibra edilmez ders olur onlara falan diye.Arkadaşlar Galatasaray dernekler yasasına göre yönetilsede SPDK kontrolü altında bir şirketi var.Genel kurulun,ibra etmemesinin ne demek olduğundan haberiniz var mı?Sokak diliyle bu yönetim bütçeyi yanlış yaptı,Galatasaray'da gizliden cebine para indiren adamlar var gibi suçlarla Galatasaray'ın başını ağrıtacak onlarca dava açılması hatta ve hatta şirketin kayyuma devredilmesiyle sonuçlanacak birşey burasından tam emin olmasam bile.Klübe hesapların dondurulması ve transfer ambargosu şeklinde yansıyabilir.Her türlü yönetim ibra edilmezse,Galatasaray'ın başının büyük derde gireceği kesin.Çünkü bu işin sadece Adnan Polat yönetimi ile alakası olmayacak,yargıda suçlu taraf Galatasaray Sportif A.Ş olacak.Muhalefet dahil,hiç bir kimse sırf bu yönetimi baltalayacağım diye bu işi yapacağını zannetmiyorum.

Aysal, Demiroren gibi babadan paraya konmus birisi degildir. Kendisini yoktan var etmis ve bugun Avrupa'nin en zengin ve en onemli is adamlarindan birisidir. Unal Aysal hakkinda bir gram bilgisi olmadan fikir sahibi olanlar bos bos yazmayi kessin. Kendisi daha once zaten geldiginde para babasi olmak icin degil kurumsallasmayi getirmek icin gelecegini acik ve net bir bicimde belirtmistir. Reyting pesindeki cahil telegol paylancolarindan etkilenip Inan Kirac gibi bir adama sallamayin ilk once dediklerini iyi dinleyin, biraz arastirin, ve kafanizi kullanip parcalari yerlestirin.

Borges takip edenelr uzun suredir bu konuya degindigini hat da Almanya'daki modellerden bahsederek yazilar yazdigini bilir. Haldun Ustunel'de buna benzer bir model onermis ama anlasilan Adnan Polat hersey ben yaparim butun basari benimdir diyerek bunu redetmis. Inan Kirac'in Unal Aysal yonetimi icin bahsetigi de budur. Unal Aysal ve Adnan Ozturk finansal konular ile ilglilenecek Faruk Suren ise futbol'dan sorumlu olacak. Suren'e butce verilecek ve teknik direktoru ve onun icin ortami ve kadroyu o ayarlayacak. Belki baslangicta Aysal kendi cebinden para verecektir kulube ama zamanla kulup kurumsallastikca ve kendi kendine saglikli bir sekilde isledikce bunu birakacaktir.

Orta dogudaki diktatorler gibi son cirpinislari olarak millete masal anlatan Polat ve yonetimine kanmayin artik. Bu yalan dolan filmi kac kere izlemek istiyorsunuz? Artik isini bilen gercekten vizyon sahibi profesyoneller yonetecek bu kulubu (ve spesifik branslarini) ben, ben, ben diyen megolamanlar degil.

Hayırlısı diyelim.

Liselilerin eline çok büyük koz geçti zaten, o zihniyeti savunduğum anlamı çıkmasın burdan.

Ama bu saatten sonra adamlar liseli olmayana teslim ettik kulübü halimiz ortada dese, kimse çıtını çıkaramayacak hale gelindi.

Şimdi illa ki taşın altına elini Adnan Polat'tan başka koyan da olmadı ama diye düşünen olucaktır.

O taşın altına elini kaldırmakla olay bitmiyor, o taşı 2 metre öteye taşıyamıyorsan aksine daha da kötü ediyorsan hiç dokunmayacaksın..

Aysal, Demiroren gibi babadan paraya konmus birisi degildir. Kendisini yoktan var etmis ve bugun Avrupa'nin en zengin ve en onemli is adamlarindan birisidir. Unal Aysal hakkinda bir gram bilgisi olmadan fikir sahibi olanlar bos bos yazmayi kessin. Kendisi daha once zaten geldiginde para babasi olmak icin degil kurumsallasmayi getirmek icin gelecegini acik ve net bir bicimde belirtmistir. Reyting pesindeki cahil telegol paylancolarindan etkilenip Inan Kirac gibi bir adama sallamayin ilk once dediklerini iyi dinleyin, biraz arastirin, ve kafanizi kullanip parcalari yerlestirin.

Borges takip edenelr uzun suredir bu konuya degindigini hat da Almanya'daki modellerden bahsederek yazilar yazdigini bilir. Haldun Ustunel'de buna benzer bir model onermis ama anlasilan Adnan Polat hersey ben yaparim butun basari benimdir diyerek bunu redetmis. Inan Kirac'in Unal Aysal yonetimi icin bahsetigi de budur. Unal Aysal ve Adnan Ozturk finansal konular ile ilglilenecek Faruk Suren ise futbol'dan sorumlu olacak. Suren'e butce verilecek ve teknik direktoru ve onun icin ortami ve kadroyu o ayarlayacak. Belki baslangicta Aysal kendi cebinden para verecektir kulube ama zamanla kulup kurumsallastikca ve kendi kendine saglikli bir sekilde isledikce bunu birakacaktir.

Orta dogudaki diktatorler gibi son cirpinislari olarak millete masal anlatan Polat ve yonetimine kanmayin artik. Bu yalan dolan filmi kac kere izlemek istiyorsunuz? Artik isini bilen gercekten vizyon sahibi profesyoneller yonetecek bu kulubu (ve spesifik branslarini) ben, ben, ben diyen megolamanlar degil.

unal aysala lafim yok gelsin anlatsin projelerini zamani geldiginde yorumumuzu yapalim

ama kalkip GSin ic camasirlarini bagirsaklarini sempanze soytarilarin programinda dokmek icin plan yapmis uygulamis 75 yasindaki bir adam icin dogru yapiyor diyecek kadar omuriliksiz degilim kusura bakma

benim tek bildigim... zaten seyrettigim filmleri evirip cevirip tekrar seyretmek istemiyorum... 30 senedir aynı insanların yönetimde veya kadrolarda dolasmasını istemiyorum... bunu türk siyasetinde de istemiyorum... türk futbolunda da istemiyorum...

hele hele türk futbolunun türk siyaset tarihine dönüsmesini hic mi hic istemiyorum... 2011 senesinin galatasarayını 10 sene öncesinin yöntemleriyle yönetemezsiniz...

profesyonellesme lazım dogru... mali stabilite lazım tamam... artı katkı yapacak projeler lazım tamam... bunları yapacak dogru kadrolar gerek tamam...

ama tüm bunları anti demokratik yöntemlerle yapmaya calısanlar bi zahmet ellerini ceksinler artık galatasaraydan... buna inan kıraç'da dahil... adnan polat'da dahil faruk süren'de dahil...

ben galatasarayımda türk siyasi tarihinin argümanlarını görmek istemiyorum... "bir bilenler" görmek istemiyorum...

zaten inan kiracin hala akli yerinde olsa boyle bir sacmalik yapmazdi

polatin isine gelir bu komedi

o devirler gecti artik bravo lafini esirgemiyor falan diyen taraftar varmi bilemiyorum

varsada ben onlardan biri degilim

secim falanmi var bu destekleme falan nedir tv de acik acik

once isinizi yapin secim aciklansin sonra aday destekleyin basindaki sempanzelerin programina cikip

unal aysal adammis ki bu soytarilarla konusmuyor demekki

o konussa onada lafimi esirgemem

zaten inan kiracin hala akli yerinde olsa boyle bir sacmalik yapmazdi

polatin isine gelir bu komedi

o devirler gecti artik bravo lafini esirgemiyor falan diyen taraftar varmi bilemiyorum

varsada ben onlardan biri degilim

secim falanmi var bu destekleme falan nedir tv de acik acik

once isinizi yapin secim aciklansin sonra aday destekleyin basindaki sempanzelerin programina cikip

unal aysal adammis ki bu soytarilarla konusmuyor demekki

o konussa onada lafimi esirgemem

:D

hicbiri ustunelin tirnagi olamaz bunuda gormus olduk

gencecik adam resmen kanli bicakli oldugu polata agzini acmadi

soytarilara cephane vermedi

GS dedi baska birsey demedi

polat kirac celebi melebi gecin bunlari

bize prensibi vizyonu akli olan adamlar lazim

ne para babalari ne duayenler nede gol olunca ordan oraya sicrayan sempanzeler

Adnan Polat Kaddafi gibi davranmayi kesip yapmasi gerekeni (istifa etmeyi) yapsaydi bunlarin hic birisi yasanmazdi birde isin o yuzu var. Kor ve sagir rolu yapan birisine artik son care olarak cikti Inan Kirac. Kendiside zaten acik ve net bir bicimde durumdan hic hoslanmadigini ve istifa etmesini tercih ettigini acikladi. Tribunlerin, buyuklerinin, kongre uyelerinin, atilan imzalarin yolladigi mesaji alamayan veya almamak da direten Polat bu durumu kendisi yaratmistir. Yasanan tum cirkinliklerin ve basarisizliklarin bas mimari kendisidir ve koltukda kaldigi her gun kulube tarihindeki en buyuk zarari kendisi verecektir. Ustunel adam dunya capinda projelerden bahsediyor Polat ya yarim yamalak gostermelik bir bicimde (Derk, Tugay, Scouting ekibi olarak) hayata geciyor ya da kulak bile asmiyor sirf megolamanligindan. Kulupler artik bu zihniyet ile yonetilemezler durumumuz ortada. Bir Gaziantepspor bir Kayserispor bile bizden daha iyi yonetiliyor.

Galatasary'in basinda su anda cok basarisiz bir diktator vardir bu yuzden yapilana anti-demokratik demek pek de dogru degil acikcasi. Asil Polat ve yonetimi kulubu cagi gecmis bir bicimde yonetmeye calismistir. Olmasi gerekn camia'nin tek bir baskan ve liste altinda birlesmesidir. 2000'den fazla imzalardan bahsediliyor. Inan Kirac'in sundugu yapi ve kisiler dogrudur yanlistir onu zaman gosterir ama proje olarak dogru yoldur. Tarz dogru olmaya bilir ama ortada olan yonetim ve baskan kendileri o kadar yanlislar ki artik ancak boyle cevap verilebilinir. Aslinda demek istedigim Adnan Polat neyi dogru yapti da onun icin Inan Kirac gibi bir Galatasaray buyugunu satiyorsunuz. Sozunun eri olmayan, sahte, yalanci bir Baskan ve yonetim olmaz. Isin Celebi resmen cikti ve yalan soyledi bugun goz boyuyup kiclarini kurtarmak icin tam bir zavaliydi.

Unal Aysal para babasi degildir arastirin adami biraz oyle konusun... Kac kere yazicaz... Isin Celebi'nin oyununa gelmeyin.

Adnan Polat Kaddafi gibi davranmayi kesip yapmasi gerekeni (istifa etmeyi) yapsaydi bunlarin hic birisi yasanmazdi birde isin o yuzu var. Kor ve sagir rolu yapan birisine artik son care olarak cikti Inan Kirac. Kendiside zaten acik ve net bir bicimde durumdan hic hoslanmadigini ve istifa etmesini tercih ettigini acikladi. Tribunlerin, buyuklerinin, kongre uyelerinin, atilan imzalarin yolladigi mesaji alamayan veya almamak da direten Polat bu durumu kendisi yaratmistir. Yasanan tum cirkinliklerin ve basarisizliklarin bas mimari kendisidir ve koltukda kaldigi her gun kulube tarihindeki en buyuk zarari kendisi verecektir. Ustunel adam dunya capinda projelerden bahsediyor Polat ya yarim yamalak gostermelik bir bicimde (Derk, Tugay, Scouting ekibi olarak) hayata geciyor ya da kulak bile asmiyor sirf megolamanligindan. Kulupler artik bu zihniyet ile yonetilemezler durumumuz ortada. Bir Gaziantepspor bir Kayserispor bile bizden daha iyi yonetiliyor.

Galatasary'in basinda su anda cok basarisiz bir diktator vardir bu yuzden yapilana anti-demokratik demek pek de dogru degil acikcasi. Asil Polat ve yonetimi kulubu cagi gecmis bir bicimde yonetmeye calismistir. Olmasi gerekn camia'nin tek bir baskan ve liste altinda birlesmesidir. 2000'den fazla imzalardan bahsediliyor. Inan Kirac'in sundugu yapi ve kisiler dogrudur yanlistir onu zaman gosterir ama proje olarak dogru yoldur. Tarz dogru olmaya bilir ama ortada olan yonetim ve baskan kendileri o kadar yanlislar ki artik ancak boyle cevap verilebilinir. Aslinda demek istedigim Adnan Polat neyi dogru yapti da onun icin Inan Kirac gibi bir Galatasaray buyugunu satiyorsunuz. Sozunun eri olmayan, sahte, yalanci bir Baskan ve yonetim olmaz. Isin Celebi resmen cikti ve yalan soyledi bugun goz boyuyup kiclarini kurtarmak icin tam bir zavaliydi.

polata soylenecek laflari soyledik bitti doruk reis

yahu beni arasa kelaynak serhat

su kiracin dediklerini demem

bu kadar basit iki karis aklida kalmamis demekki kalkip bu adamlarla muhattap olup GS i tartisiyor

kaptanina seks yapiyor diyen kafasi buyuk diyen serefsiz adi herifler bunlar

ceza aldiracaksin bana simdi:)

Unal Aysal para babasi degildir arastirin adami biraz oyle konusun... Kac kere yazicaz... Isin Celebi'nin oyununa gelmeyin.

ok abicim unal aysal icin demedim ben gorelim diyorum elbet secim sirasinda projelerini falan ogrenecegiz

ben herhangi bir para babasi dedim aysal demedim

zamaninda cem uzan sacmaligida vardi

ayni sacmalik

Üst Alt