İnan: "Sistem diye birşey yok" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İnan: "Sistem diye birşey yok"

Cevap: İnan: "Sistem diye birşey yok"

Bakın iş yerinde başlığı ve 1-2 forum yorumunu okudum. İçeriği okumadım. Hemen şunu söyledim içimden "Selçuk ne dediyse düz mantık "sistem mistem yok" anlamında dememiştir."

Bunu anlamak için kusura bakmasın kimse normal IQ yeterlidir. Ya da Galatasaraylı olmak ve FT'yi tanımak.

Ne geliyorsa bu laftan başımıza iş geliyor.

Arkadaşım 2000 ruhu vardı ama ruhtan çok yetenek vardı o takımda. Hagi-Popescu-Hakan-Ergün-Davala-Şaş-Emre-Taffi gibi 1. sınıf topçular vardı.

Şuan senin takımında 1. sınıf topçu yok kimse kusura bakmasın. Melo-Elmander-Selçuk-Tomas-Eboue gibi oldukça iyi ama 2. sınıf futbolcular var. Kaldı ki yerli oyuncuların 7 ve 8. sınıf topçular. İlk başta Hakan+Servet+Aydın Bank Asya'da zor takım bulabilecek oyuncular. Şuan ki takıma 2000 ruhunu android ile atma şansın olsun, at yükle bu takım o ruhu rezil eder Play-Off'a ancak girer.

Geçin bu amatör anlayışları artık. Başkanınız bas bas bağırıyordu ''Profesyonelleşeceğiz, Profesyonelleşeceğiz'' diye. Ruh fln ne demek? Profesyonelleşeceğiz adı altında ki büyük bir amatörlük değil mi bu?

Yeter artık canımızı sıkmayın topunuzu oynayın.

Güzel kızdım. :=)

Uc yil ust uste sampiyon olalim, dorduncu yil ruh kendiliginden gelir zaten.

İşte Fatih hoca farkı hadi koçum hadi deyip gaz verir sistemsiz dandun oynarız selçuk acı bir gerçeği açıklamış türkiyede zaten sistemsizlik sistem olmuş sisteme ne gerek varki ?

Ne olursun bak yalvarıyorum sana şu antrenörlük kursunu artık kazan 2 senedir çalışıyordun kazanmak için ne oldu haber vermedin ama şu kursu bitir ve amatör lig den falan başla merdivenleri çabuk çık ve şu takımın başına gel lütfen Türk futbolunun sana ihtiyacı var.

Foruma sadece ya yenildiğimizde ya gol yediğimizde yada böyle olumusuz haberlerde yazma mahrum etme kendinden lütfen!!!

Ne olursun bak yalvarıyorum sana şu antrenörlük kursunu artık kazan 2 senedir çalışıyordun kazanmak için ne oldu haber vermedin ama şu kursu bitir ve amatör lig den falan başla merdivenleri çabuk çık ve şu takımın başına gel lütfen Türk futbolunun sana ihtiyacı var.

Foruma sadece ya yenildiğimizde,ya gol yediğimizde yada böyle olumusuz haberlerde yazma mahrum etme kendinden lütfen!!!

Bu arkadaşın yorumlarından rahatsız olan bir tek ben değilmişim buna sevindim :)İnsan sabır taşı olsa çatlar bu tavırları karşısında :)

Harika o zaman. Bunu takımın içindeki oyuncu bizzat söyleyebiliyorsa ben ne için bekliyorum :) sağol Selcukcum.

Şu sadece başlığı okuyup,içeriye bakmayıp,bodoslama dalan adamlar çok can sıkıcı.

Bu arkadaşın yorumlarından rahatsız olan bir tek ben değilmişim buna sevindim :)İnsan sabır taşı olsa çatlar bu tavırları karşısında :)

Gelen hiç kimseyi beğenmeyenlerden.Geçen Samsun dan gol yedik koşa koşa geldi sallamaya başladı 2. ve 3. golden sonra dün biz golü yiyene kadar ortalıkta değildi golü yedik sonrası malum işte.

Gelen hiç kimseyi beğenmeyenlerden.Geçen Samsun dan gol yedik koşa koşa geldi sallamaya başladı 2. ve 3. golden sonra dün biz golü yiyene kadar ortalıkta değildi golü yedik sonrası malum işte.

Aynen,ne zaman gol yesek ne zaman puan kaybetsek adam bir anda ortaya çıkıyor nasıl bir algıdır nasıl bir bakış açısıdır çözemedim ben :)

Aynen,ne zaman gol yesek ne zaman puan kaybetsek adam bir anda ortaya çıkıyor nasıl bir algıdır nasıl bir bakış açısıdır çözemedim ben :)

Ne Terim nefreti var insanlarda yahu.Zaten Galatasaray´ın harbi harbi değerleri az,onlarıda yok etmeye çalışıyoruz.Arda,Terim vs Sahip çıkmamız gerekirken rahat vermiyoruz.

yanliz selcukta fiziki acidan buyuk bir dusus var

beni en cok uzen bu

schneidere sahayi dar edip aglatan slcuk her pozisyonda yerde

buna bir cozum bulmak lazim

Sadece Galatasaray'da değil Türkiye'deki hiç bir takımda doğru düzgün sistem yok. İşte bu yüzden cacık bi ligimiz var.

Selçuk hocasını falan eleştirmez. bende canlı izledim. Sistem olmasa bile Selçuk çok karakterli ve efendi çocuk (en azından izlenimlerim bunları bana söyletiyor) ve bu terbiyeli çocuk hocasına bu şekilde imada bulunmaz

Iste maalesef bu mantaliteden dolayi futbolumuz her sene geriye gidiyor, ben artik makina düzeninde calisan bir takim görmek istiyorum sahada, bunun bedeli ne olursa olsun, ister 2 sene ister 5 sene, yillardir zaten havlu atiyoruz erkenden, yanarim o bosa giden zamana...

Insallah sahada bir gün sistem diye birsey görürüz de her mac ölüp ölüp dirilmeyiz, biktim artik kaos futbolundan.

Zaten Fatih Terim'e karsi cikmam bundan dolayiydi, ama yapacak bisey yok, o artik bizim hocamiz ve her ne kadar Sistem hocasi olmasa da insallah o belli bir sistem oturtur bu takima yoksa bir arpa boyu yol alamayiz önümüzdeki yillarda...

Üst Alt