İnananlar Başarır - Mustafa Cengiz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yahu sen nasıl bir çocukluk geçirdin,üni de ne yaptın kardeş

üzüldüm

şu an ki halini daha iyi anlayabiliyorum artık

Kenan sende yüklenme artık,yazık

Ne alakası var Sertan Bey? Bilgisayar için üretilen oyunlar konusunda ilgili bilgili olmak zorunda mıyım? Ben yıllarca konsol oynadım; hala ara ara oynuyorum. Al cd'yi tak makineye oyna. Bu kadar. PC oyunları bana çok komplike geliyor. Uğraşmak istemedim ve uğraşmadım hiç.

Ne alakası var Sertan Bey? Bilgisayar için üretilen oyunlar konusunda ilgili bilgili olmak zorunda mıyım? Ben yıllarca konsol oynadım; hala ara ara oynuyorum. Al cd'yi tak makineye oyna. Bu kadar. PC oyunları bana çok komplike geliyor. Uğraşmak istemedim ve uğraşmadım hiç.
Sertan bey ha. Yarışma düzenleme yetkisi sonrası oldu bunlar.

CS GO SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
En Düşük (minimum) Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP (32 bit)
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3600+
Bellek: 1 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 8 GB
Ekran Kartı: NVidia GeForce GT 420 / AMD Radeon HD 6450
Direct X: 9
Önerilen (maximum) Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 (32 bit)
İşlemci: Intel Pentium Dual Core E5700 / AMD Phenom 8750 Triple-Core
Bellek: 2 GB
Ekran Kartı: NVidia GeForce GT 630 / AMD Radeon HD 6670

Fakat benim pc ekran kartı hariç bunların çok çok üstünde ama iyi fps alamıyorum.

bey diyen dillerini yesinler

bıcıbıcıbıcı

bi de amca de bakim

CS GO SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
En Düşük (minimum) Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP (32 bit)
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3600+
Bellek: 1 GB
Ekran Kartı: NVidia GeForce GT 420 / AMD Radeon HD 6450
Önerilen (maximum) Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 (32 bit)
İşlemci: Intel Pentium Dual Core E5700 / AMD Phenom 8750 Triple-Core
Bellek: 2 GB
Ekran Kartı: NVidia GeForce GT 630 / AMD Radeon HD 6670

Fakat benim pc ekran kartı hariç bunların çok çok üstünde ama iyi fps alamıyorum.

Benim pc de karşılıyor bunları. Ekran kartından emin olamadım ama.

Nasıl bir oyunmuş bu bedava resmen 20 TL :D

Tetris değil bu değil mi bir yanlışlık olmasın :asd22:
Ah ah zenginlik başa bela işte . 15 Liralık maça bedava bilet bekleyen tayfayız bizi düşünerek yapılmış Allahtan :asd22:
Mehmet ağabey'de hep böyle yatar siz gidin geliyorum ben der :D ( Bu arada oyunun grafikleri neymiş yav ben kutunun arkasında adam olunca göremiyorum netliğimden , piksel piksel benim )
csgo1.jpg

@Kenan Ünal; ağabey 2-3 kez birlikte oynadık geceydi hepsi sanırım. 00:00 - 02:00 arası ama bana aşağı yukarı her saat uyar (ama ping problemim var bu sıralar )

Son düzenleme:
Ah ah zenginlik başa bela işte . 15 Liralık maça bedava bilet bekleyen tayfayız bizi düşünerek yapılmış Allahtan :asd22:
Mehmet ağabey'de hep böyle yatar siz gidin geliyorum ben der :D ( Bu arada oyunun grafikleri neymiş yav ben kutunun arkasında adam olunca göremiyorum netliğimden , piksel piksel benim )
csgo1.jpg

@Kenan Ünal; ağabey 2-3 kez birlikte oynadık geceydi hepsi sanırım. 00:00 - 02:00 arası ama bana aşağı yukarı her saat uyar (ama ping problemim var bu sıralar )
Uygun vakitler, dur bakalım akşam çalışıyor mu deneyeyim.

csgo1.jpg

Kenan Ünal; ağabey 2-3 kez birlikte oynadık geceydi hepsi sanırım. 00:00 - 02:00 arası

Dur ben çarşıya çıkınca alayım bakayım şu oyuna.

Bot falan vardı eski counterlarda. Online oynamasam alışana kadar kendi kendine oynayabiliyorsun değil mi?

Üst Alt