inception - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

inception

Cevap: Inception

Mükemmel Film.Bir saniye bile gözümü kırpmadan izledim.Harika oyunculuk, Harika Efektler ve Kurgu ve Harika senaryo.Başka ne denilebilinir ki.Filmin DVDsi çıksın bir daha izleyeceğim...

Mutlaka izleyin derim ben.

Böyle bir şaheseri sinemada izleyin derim. Baya övülüyordu bu film, dayanamadım bugün sinemaya gidip izledim. Onca övgüye rağmen bu kadar iyi olacağını beklemiyordum.

Filmi izlerken aklıma ilginçtir ki Memento geldi. Nitekim film bittiğinde yönetmen: Christopher Nolan yazısını gördüm. (kendisi Memento'nun da yönetmeni :) )

Film bitsin istemiyorsunuz, gerçekten müthişti.

Ayrıca filmi beğenmeyenlere "Galatasaray Formalı Guiza Avatarı" cezası verilsin :)

ben izledim filmi sinemada esimle beraber, filmin sonunda oha, enteresan, nasil böyle bir senaryo yazabilmisler dedik, basarili bir film kesinlikle

İlk seansa gittim ve arkadaşımla boş salonda izledik.. :)

Mükemmel kurgu ve senaryosu ile birlikte harika bir aksiyon filmi yapılmış..

Filmi biraz dikkatli izlemek gerekiyor, belki başları bu muydu? diyebilirsiniz ya da sıkılabilir bazı arkadaşlar ama ilerleyen bölümlerde filmden beklediğimiz tempo açığa çıkıyor.

DiCaprio ve Ellen Page'in performansları çok iyiydi, diğer oyuncu seçimleri ise gayet yerindeydi.

Kısaca çok beğendim ve kesinlikle izlenmesi gerekir diye düşünüyorum..

Üst Alt