İnci Sözlükte Yaşanan Milli Piyango Olayı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İnci Sözlükte Yaşanan Milli Piyango Olayı

Olay sahteymiş. Kilit + Çöp.

63.jpg

:asd22:

Böyle çakallığı fi tarihinde Rıdvan Dilmen yapardı... 2 Saniye gecikme ile tv link sisteminin açığını "gol olur" lafıyla kendini millete müneccim gibi gösterirdi... Erman Toroğlu deşifre etmişti de bir daha böyle çakallığa yeltenememişti..

Olay sahteymiş. Kilit + Çöp.

çöp möp ama reklamını yaptılar..

bence bize de böyle şeyler lazım. Düşünsenize bizde tarihle falan oynasak, bir iddiada bulunup twitter ve facebookta yaysak ?

sesli düşünüyorum şuan.. En yakın örnek olarak kendimi veriyorum..

mesala sözlük forumundan konu açsam desem ki rüyamda kendimi homo olarak görmüştüm..

bunun tarihini 2012 yılında yapacaz. sonra travesti kılıklarıyla 2018 de resimlerimi paylaşıp.. Adam homo olduğunu yıllar önce bilmiş diyebiliriz.

Öte yandan kartvizit falan bastırırsam ikna edici olabilir... Taksimde falan çekilmiş fotolar olursa daha da ikna edici olabilir.

Tabi ben istanbulda yaşamıyorum o yüzden, forum için bu fikri başka arkadaşlarmda kullanabilir.

*[SUP]fikrimin paylaşılması ve kullanılması tarafımca serbest edilmiştir.. [/SUP]

Son düzenleme:
şuna ilk görüşte inanan saftır , malesef.

çok kolay o tarihlerle oynanması yada geçmiş bir mesajın editlenmesi.

Üst Alt