Infantino: "Tecavüzü kapadınız ! Çocuk ne olacak ?" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Infantino: "Tecavüzü kapadınız ! Çocuk ne olacak ?"

Trabzonspor Eski Başkan Yardımcı İbrahim Hacıosmanoğlu, UEFA Genel Sekreteri Gianni Infantino'yla olan ilginç konuşmasını aktardı...

Trabzonspor Eski Başkan Yardımcı İbrahim Hacıosmanoğlu; Ntvspor Radyo'da çok ilginç bir iddiayı ortaya attı. "Bülent Yüksel ile 13" programına konuk olan Hacıosmanoğu; Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığına aday olduğu periyotta, UEFA Genel Sekreteri Gianni Infantino'ya "sonumuz ne olacak" diye sorduğunda aldığı "Türk İşi" cezabını, ilk kez paylaştı.

İşte Hacıosmanoğlu-İnfantino dialoğu:

"HADİ TECAVÜZÜ KAPATTINIZ! ÇOCUK NE OLACAK?"

"İnfantino bizzat bana 'Türkler bizi anlamıyor; Türkler'in tabiriyle söyleyeyim o zaman da anlasınlar! Kadın iğfal edilmiş! Bu iğfali kapatabilirsiniz! Ama kadın hamile kalmış! Çocuğu ne yapacaksınız?' şeklinde anlattı bana, 'ceza alacak mıyız; almayacak mısınız' diye sorduğumda. Bu konuşma, kendisiyle bire bir yaptığım konuşmadır. Kendisi konuşmamızda 'biz bunu soranlara böyle aktarıyoruz, bu sözleri söylediklerimiz ülkenizde siyah ile beyaz kadar farklı yansıtılıyor' diye de mevcut durumun vehametini ortaya koydu. Tercüman da tercüme etmekte zorlandı. Bunu burada bu şekilde anlattığım için, tüm kadınlardan da özür diliyorum"..

https://spor.internethaber.com/spor/super-lig/haciosmanoglundan-ilginc-iddia-124044.html

Cevap: İnfantino : "Tecavüzü kapadınız ! Çocuk ne olacak ? "

iyi yapıştırmış olan bu ne yapacaklar bende merak ediyorum

brazersin havasını solumuş adam belli. okumuş ögrenmiş.

Çocuğa bişey olmaz.Şu an Fenerde 5 numaralı formayı giyiyor.

brazzers-taki-kel-adam_71682.jpg

O elde azizenin eli olabilir.:D

Üst Alt