ingiltere ampute milli takımı'nın yuhalanması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ingiltere ampute milli takımı'nın yuhalanması

Yönetimlerle halkları ayırt edemeyen salak bir toplumuz, hiç şaşırmadım çomarlarun bu tavrına.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yazın samsunda işitme engelliler olimpiyatları vardı açılış seramonisinde aynı comarligin bir örneği burada da oldu.
Yurdum insanı comarligi meslek edinmiş

Elde edilen basarinin, ortaya konulan mücadelenin anlami ne kadar büyükse, marsin isliklanmasi, rakip takimin golünden sonra yuhalanmasi o kadar gerizekalilik, en az o kadar serefsizliktir.

Biz bu hükümeti, bu rejimi, bu siyasi gücü, ayakkabi kutularindan ötürü elestirmedik, nefret etmedik. Biz bu iktidari böyle comarlara canak tuttugu icin, hatta böyle comarlari, geri zekalilari, serefsizleri yetistirdigi icin elestirdik, ilallah ettik. Degil bir baltaya Sap, sapa odun bile olamayacak serefsizler bu ülkede cirit atar hale geldiyse bu 15 yildir basimizda olan rejimin sorumlulugundadir. Belki bu dünya bunun hesabinin sorulmasina yetmecek ama er ya da gec, belki öteki tarafta benim gibi düsünenlerin iki eli yakalarinda olacak, hesap sorulacaktir.

Uzun lafin kisasi, hem türk ampute milli takimini hem de ingiliz ampute milli takimini yürekten, cani gönülden kutluyorum. Ufacik bile olsa icinde umut besleyen bu koca yürekli insanlarin ortaya koydugu mücadeleyi ellerim parcalayana kadar ayakta göz yaslari icinde alkisliyorum. Tribündeki comarlarin da tez vakitte toz duman olup bu dünyadan tüm ahlaksizliklariyla defolmasini ümit ediyorum.

Kusura bakmayin biraz uzun ve sert olmus olabilir, ama sanirim „engelli“ insanlar hakkinda hümanizm yaristirmayacak kadar insan sevgisinden nasipdariz.

Iyi forumlar.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Ar damarımız çatlamakta bir hal oldu.. Bizim gözümüze artık bu tarz şeyler normal gelir oldu..

Ülkemizi dünyada temsil ediyor olsam ve benden Türkiye'den gelecekler için seyirci kotası isteseler. Kota falan vermeyin derdim..
Hakikaten utanıyorum böyle şeyler görünce..

Türk milleti misafirpervermişte yok ahlaklıymışta, %10'u ancak bu kriterde

Gerçekten çok saçma İngiltere yi bende sevmiyorum ama bu halk için geçerli değil devlet olarak. Geçirdiğim bi kaza sonucu Ayağım kırılmıştı o koltuk değnekleri ile yürümek zordu ve bu adamlar futbol oynuyor hangi millet olursa olsun takdir edilecek bi durum ve o insanların ıslıklanması utanç verici

LG-K430 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Seçtikleri kişide 3.dünya savaşı çıkarma peşinde şuanda.Bunların hepsi geri kafalı yobazlar.Sahaya bişey atanı bile çıkabilirdi fazla şaşırmamak lazım.

Işid kafası bunlar. Türkiye'nin yüz karaları.

Ben bu çomarların şerefsizliğinden sonra o takımı ülkemizde bir kaç gün daha ağırlar, yemek verir, hatıra fotoğrafı çektirip öyle yollardım memleketine.

İnsanlığımızı da kaybedersek hepten biteceğiz ülke ve millet olarak.

HTC 10

Milli mars okunurken isliklamak nedir
cidden bu olay da başka bi rezillik. yıllardır çoğu milli maçta rakip takım milli marşı ıslıklanıyor ben daha bi deplasman maçında bizim milli marşımızın ıslıklandığını hatırlamıyorum. bu ülkede milliyetçiliği başka boyutlara taşıyan bi kitle oluştu ne yazıkki, bu milliyetçilik değil bildiğin ırkçılık. hele bi de ingiliz ampute milli takımını yuhlamaları artık çüş dedirtecek seviyede bi olay.

Saygısızlık gerçekten.Şöyle düşünmek lazım bu maç ingilterede oynansaydı.Islık küfür yuhalama aklınıza ne geliyorsa hepsini yapsaydılar ingilizlerden kötüsü yoktu.Benzer durumlara maruz kalınca kimseye kızmamak lazım.Zaten o insanlar hayata 1-0 geride başlamış düşmanlığı onlara yansıtmanın manası nedir ? Bir kerede devletler arası husumet saha içine taşmasın.Maç sonu o futbolcular taraftarlar tarafından alkışlanmasaydı duygusal yönden kendilerini kötü hissedeceklerdi.

Üst Alt