İngiltere Championship Ligi Maçlar Başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İngiltere Championship Ligi Maçlar Başlığı

Leeds'in PL'e dönmesini istiyorum Bielsa hocam da hak ediyor ama çok kritik maçı kaybettiler. Kazansa ilk 2 arayı açacaktı..

Aston Villa forması giyen Jack Grealish'e saldıran taraftar 1 aylık hapis cezası sonrası konuştu; "Hayatımın en güzel 1 ayını geçirdim. Her şey çok güzeldi. Yaptıklarım için özür dilemiyorum."

:asd::asd::asd:

Bielsa yine fos çıktı. Leeds United uzun süredir ilk 2'deydi ama %95 çıkamayacak. Norwich ve Sheefild çıkacak gibi. Bu takım Playoff'tan da çıkamaz zaten.

Leeds - Aston Villa maçı çok fena kavga ve gerginlik hat safhada sürekli olay çıkıyor. Aston Villa 10 kişi kaldı.

Leeds haksız gol attı sanırım sonra kaleyi boş bıraktılar Aston Villalı oyuncu fair play gereği boş kaleye atacaktı ama Leedsli futbolcu izin vermedi yine de golü attı attı ama durum 1-1

Playoff'ta, Aston Villa-Leeds United finali gözüküyor. Çok tarihi bir final olur.

Aston Villa son 20 senedir kötü durumda ama ondan önce gerçekten İngiltere'nin en büyük 4-5 takımından biri. 2 tane ŞL Kupası, 7 veya 8 tane lig kupası olan bir takım.

Leeds'te 90'lar ve 2000'lerin başında müthiş estiriyordu ama 2003'ten itibaren tepetaklak düştü. O seneden beri ilk kez bu kadar iddialı durumdalar.

Bielsa bakalım başaracak mı..

Üst Alt