İngiltere Premier Lig Maç Takip Başlığı - Sayfa 198 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ulan Liverpool sampiyon olman icin Aston Villa’nin 6 atmasi mi lazim ne manyak herifsiniz atin bitirin isi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

FTYOshxXEAQlPqP

Son ve Salah Golden Boot'u paylaşıyor.

Son düzenleme:
nacizane ,yeni sezonun acilis macina yonelik bir kac sey deginmek gerekirse :

- london derbilerinden birinin acilisa denk gelmesi harika bir lezzet - ozellikle derbi severler adina...

-cpalace gecen sezonun nazarimda flash takimlarindan biri idi ,
hem oynadiklari oyun ~ hem ozellikle ic saha buyuk takim versus performanslarindaki neticeleri dolayli,,..
*viera hoca takimi ile beraber oldukca umut verdi ,gelecege dair ozellikle kendisi adina...
yeni sezona da kaldiklari yerden devam etmeleri olasi...
gecen sezon ic saha maclarinda aldiklari *asagidaki *galibiyetleri akillarda tutarak bu aksamki maci izlemenizi oneriyorum nacizane; *mancity, *tspurs, *arsenal ve *manu maclari....

kadrolarini genel anlamda korudular. kompakt bir takim gorunumundeler zaten....
zaha, eze, olise ve eduard bu sezon on alan da ayri bir dikkatle izleyecgim isimler...
bu aksam bu isimler nasil bir performans sunacak merak edilesi cpalace adina...

arsenal bu transfer doneminin flash ,2,3 takimindan biri...
aldiklari isimler kanimca cok faydali ve nokta atisi dogru tipoloji ve profiller.
yillar sonra ilk defa arsenal'in bu baglamda aldiklari her bir ismin dogru oldugunu dusundum jagit uzerinde.
bunu sahaya yansitirlarsa cl potasi icin sanslari mevcut,...
jesus, fabio vieira, zinchenko faydali hamleler takim oyunu adina...

viera hoca nin arteta sonrasi arsenal'in basina gelecegi bayagi konusuldu. bu aksam derbi nin kendisi adina kazanimi uzun vade hedeflerine yonelikte onemli bir yapi tasi olacaktir hoca ozelinde.

muthis bir satranc maci yasanacagini bekliyorum viera versus arteta hocalar denkleminde.

iyi seyirler.

Üst Alt