İngiltere Premier Ligi Maçlar Başlığı(ARŞİV) - Sayfa 296 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Chelsea - sputhampton ve crystal- brighton maclari cok iyiydi... hele broghton son dk bir gol kacirdi ki crystal palacemizin kumede kalma biletini hediye etti resmen..
Ara ara everton macina da baktim swansea bildigin eziyordu evertoni o kadar kalite kadroyu bu kadar vasat oynatabilmek buyuk basari.. lukaku bu takimin herseyiymis cok net anlasiliyor bir ton para harcadilar ortada hicbirsey yok

Chelsea - sputhampton ve crystal- brighton maclari cok iyiydi... hele broghton son dk bir gol kacirdi ki crystal palacemizin kumede kalma biletini hediye etti resmen..
Ara ara everton macina da baktim swansea bildigin eziyordu evertoni o kadar kalite kadroyu bu kadar vasat oynatabilmek buyuk basari.. lukaku bu takimin herseyiymis cok net anlasiliyor bir ton para harcadilar ortada hicbirsey yok
Everton'da sıkıntj hoca yav, o kadro bu kadar kötü oynamaz asla.

Sigurdson tek başına Swansea'yı taşıyordu adamı aldılar mal mal kanat falan oynatmaya çalıştılar.

Lucescu gibi bunağın teki Sam de.

Everton'da sıkıntj hoca yav, o kadro bu kadar kötü oynamaz asla.

Sigurdson tek başına Swansea'yı taşıyordu adamı aldılar mal mal kanat falan oynatmaya çalıştılar.

Lucescu gibi bunağın teki Sam de.
Sigurdson sakatlaninca sevinmistir herif kafayi yiyecekti rooneyi nereye koysam sigurdsonu ne yapsam diye sacmaladi durdu.. oyunculardan verim alamiyor bir turlu bolasie crystal palacetakinin yarisi degil epey oldu iyileseli..

Bu arada fiksturlere bir bakayim dedim saka maka derken southampton o kadroyla dusuyor .. crystal palace ve swanseanin maclari daha rahat.. 5 puan farki kapatmalari mucize olur benim adima.. dun inanilmaz sacmaladilar 2-0dan yarim saatte maci verdiler sene sonu cok ararlar bunlari

Da7CuLqW0AEoUpn.jpg

Da7CzSGW0AIiM4h.jpg

Üstad 11'de

Da69jpVXcAAmZJH.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt