İngiltere Premier Ligi Maçlar Başlığı(ARŞİV) - Sayfa 384 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EC0GMa9WkAAmivd

EC0FZqPX4AIDzsU

Geçen yıl Türkiye genelinde çok Liverpool çığırtkanlığı yapıldığı için bana itici gelmişlerdi ama bu yıl birinin şu City'den şampiyonluğu alması lazım. Bir takımın her anlamda bu kadar donanımlı ve varlıklı olması sempatik değil. Yedek oturtulacak beke 60 milyon verilmesi nedir yav. Bari Walker'ı Otamendi kazması yerine stopere koysalar da Cancelo'yu da izlesek.

Geçen yıl Türkiye genelinde çok Liverpool çığırtkanlığı yapıldığı için bana itici gelmişlerdi ama bu yıl birinin şu City'den şampiyonluğu alması lazım. Bir takımın her anlamda bu kadar donanımlı ve varlıklı olması sempatik değil. Yedek oturtulacak beke 60 milyon verilmesi nedir yav. Bari Walker'ı Otamendi kazması yerine stopere koysalar da Cancelo'yu da izlesek.
Danilo+28 verdiler. Makul bir anlaşma iki beki de yedeklediğini düşünürsek.

David Brooks'u Arsenal'de görmek istiyorum! Bu çocuğu niye almadilar acaba genc ve müthiş bi oyuncu bence. 90 dakika tempolu kalabiliyor dikine top sürebiliyor forveti destekliyor ve etkili oynuyor! Bu man city macinda oynuyor mu bilmiyorum ama bournemouth'u görünce yazayım dedim

——————————————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt