İngiltere Premier Ligi Maçlar Başlığı(ARŞİV) - Sayfa 385 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne astı be.

Danilo+28 verdiler. Makul bir anlaşma iki beki de yedeklediğini düşünürsek.

Zaten Danilo'nun takasını ne diye kabul ettiler anlamadım. Hiçbir zaman oynadığı büyüklükte kulüplere yakıştıramadığım bir oyuncu. 20 maçta bir attığı uzaktan golleri hariç Danilo'nun vereceği katkıyı De Sciglio'dan da alırdı Juve. Son yıllardaki kendi adlarına en saçma transfer hamlelerinden biri bence.

Ne astı be.

Zaten Danilo'nun takasını ne diye kabul ettiler anlamadım. Hiçbir zaman oynadığı büyüklükte kulüplere yakıştıramadığım bir oyuncu. 20 maçta bir attığı uzaktan golleri hariç Danilo'nun vereceği katkıyı De Sciglio'dan da alırdı Juve. Son yıllardaki kendi adlarına en saçma transfer hamlelerinden biri bence.
Bence o transferde Cancelo - 65, Danilo - 37 şeklindeki açıklama sorgulanmalı, mevzu FFP mi ne bilmiyorum. Juve de Canceloya 40 vermişti böyle bakarsak 28+ Danilo çok mantıklı geliyor bana. Rodri - 70 de mantıklıydı şu piyasada maalesefki.

City birini alacakken iki katını istiyorlar bunun etkisi de var artık EPL takımları kimi alacak olsa yüksek fiyat çekiyorlar zaten.

Poşet hocam beni şaşırtıyor normalde iki hücumcu kullanırken bu yıl 4 hücumcuya döndü Alli de olmayınca, orta sahaya o kadar adam alındı ancak Ndombele, Lo Celso, Eriksen üçlüsü hiç oluşmayacak gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt