İngiltere'nin Aday Kadrosu Açıklandı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İngiltere'nin Aday Kadrosu Açıklandı

Cevap: İngiltere'nin Aday Kadrosu Açıklandı!

Demekki kadro kurarken birileri üzülmesin diye düsünen teknik direktörler sadece Türkiye de olmuyormus.

Hart

Johnson - Terry - Lescott - Cole

Milner - Parker - Lampard - Chamberlain

Rooney

Defoe

Forever 4-4-2 :)

Futbolcular ikiye ayrılır;Gerrard ve diğerleri...

Balık hafızalı olmayalım.CL şampiyonu yaptı adam takımını daha ne olsun?

Pardon ne zaman yaptı acaba ? 5 sene önce falan herhalde. O kadroda Kewell'da vardı sanırım hatta. Niye yolladık biz sezon başı o zaman Kewell'ı ? :)

Mevzuyu buraya çekerek "Gerrard çöp,leş,zaten ne yaptı ki?" gibi ifadeleri haklı çıkardığını mı zannediyorsun?

Ha cevap veriyim.Geçen sezon.2011-2012 CL şampiyonu Liverpool,yılın topçusu Gerrard seçildi.

ayrıca gerrrardı itin kçına sokanlara gelsin:ayatollah:

Liverpool

[h=3]Individual[/h]

[h=2]Awards[/h]Gerrard has been nominated on numerous occasions for the Ballon d'Or and the FIFA World Player of the Year Award.

[h=3]Ballon d'Or[/h]

[h=3]FIFA World Player of the Year[/h]

Ahahaha Richards nasıl yok lan:D:D Bu takımı 4-5-1 oynatsan gol yemez heralde defans-orta saha müthiş sağlam. Ama gol yolları problem tabi biraz. Yine de iyi harmanlanırsa favorim İngiltere:ka21:

Mevzuyu buraya çekerek "Gerrard çöp,leş,zaten ne yaptı ki?" gibi ifadeleri haklı çıkardığını mı zannediyorsun?

Ha cevap veriyim.Geçen sezon.2011-2012 CL şampiyonu Liverpool,yılın topçusu Gerrard seçildi.

Bu CL hangi CL oluyor Uğur ? İngiltere Süt Kupası falan herhalde ? (Cahilliğime ver) Ayrıca ben Gerrard çöp falan demiyorum kardeşim, alık mısın ? Lampard'ın daha formda olduğunu söyledim gelen sorular üzerine.

Not: Carling Cup'mış. CL deyince daha havalı oluyor sanırım..

Sevgili Ahmet Şimşek sen demiyorsun zaten öyle birşey biliyorum.Zaten ben de senin söylediklerine cevap olarak demedim onları ama sen üzerine alındın zorunluluktan uzattım mevzuyu.

Üst Alt