İnönü'de Kapalıda Türk Bayrağımız Yasaklandı


EMNİYET'LE DEĞERLENDİRME!Beşiktaş yönetimi, yarın Emniyet'le biraraya gelecek.ACİL ÖNLEM PAKETİMaç günü FiYapı İnönü Stadı'nın çevresinde en az 1200 çevik kuvvet polisi konuşlandırılacak.Fiyapı İnönü Stadı içinde güvenliği sağlayan özel güvenlik sayısı 600'den 800'e çıkartılacak.Stada girecek herkes tek tek aranacak.Maç günü Filistin bayrakları içeri alınmayacak.Tribünlerdeki pankartlar kontrol edilecek.Kapalı'daki dev Türk bayrağı açılmayabilir.

Beşiktaş yönetimi, Avrupa Ligi E Grubu'nda perşembe günü İsrail'in Maccabi Tel Aviv takımı ile yapılacak karşılaşma öncesi Türkiye ile İsrail arasındaki siyasi gerginliği tırmandırmamak ve istenmeyen olayların önüne geçmek için düğmeye bastı.İstanbul Emniyet Müdürlüğü ile temaslarını sıklaştıran Siyah-beyazlılar, maç günü stat çevresinde güvenlik önlemlerinin artırılması yönündeki talebini iletti. Maç günü stat çevresinde konuşlanması beklenen 1200 çevik kuvvet polisinin sayısının artırılması bekleniyor.FİLİSTİN BAYRAĞI YASAK!Stat içinde görev yapan özel güvenlik güçlerinin sayısı ise 600'den 800'e çıkarılacak. Stada giriş yapacak herkes tepeden tırnağa aranacak.Tahriklere sebebiyet vermemek için içeriye kesinlikle Filistin bayrağı sokulmayacak. Ayrıca, her maç öncesi Kapalı Tribün'de açılan Türkiye bayrağının açtırılmaması da gündeme geldi.
 
Cevap: Skandal !!! Inönüde Kapalıda Türk Bayrağımız YasaklandıFilistin bayrağını anlarım da Türk bayrağının yasaklanması abes
 
Cevap: Skandal !!! Inönüde Kapalıda Türk Bayrağımız YasaklandıTürk bayrağına izin verilir(Verilmemesi mantık dışı).Ortalığı germemek lazım,ama Uefa,Filistin bayrağı açılmasına izin vermez.Tıpkı Ermenistan maçında,Azerbeycan bayrağı sokulmasına izin vermediği gibi.
 
Cevap: Skandal !!! İnönü'de Kapalıda Türk Bayrağımız YasaklandıTürk Bayrağının provokasyon aracı olarak gündeme gelmesi bile yenilecek yutulacak türden bir şey değil.
 
Cevap: Skandal !!! İnönü'de Kapalıda Türk Bayrağımız Yasaklandıkapalıda Türk bayrağı açılmassa bitmiştir bu ülke benim gözümde
 
Cevap: Skandal !!! İnönü'de Kapalıda Türk Bayrağımız YasaklandıTıpkı Avrupa'da Türk takımlarına karşı olan maçlarda PKK bayraklarına ses çıkarılmaması gibi !
 
Cevap: Skandal !!! İnönü'de Kapalıda Türk Bayrağımız YasaklandıBurası Türkiye türk bayrağının asılmasının ne gibi bir anormalliği olabilir?
 
Cevap: Skandal !!! İnönü'de Kapalıda Türk Bayrağımız YasaklandıBir milli maçta da aynısı olmuştu sanırım. Ermenistan maçı mıydı neydi.
 
Cevap: Skandal !!! İnönü'de Kapalıda Türk Bayrağımız Yasaklandıvallaha sirf su mac icin su stada gidip filistin bayragini oyle yada boyle acmak isterim..
 
Cevap: Skandal !!! İnönü'de Kapalıda Türk Bayrağımız YasaklandıTürkiye'de TÜRK bayragı acılmayacakmıs hee .. O zaman gerçek olayları görürsünüz .. Hadi azıcık g****üz varsa buyurun da yapın bakalım dediğiniz şeyi..!!!
 
Cevap: Skandal !!! İnönü'de Kapalıda Türk Bayrağımız YasaklandıKorkuyorsaniz artistlik yapmayin o zaman Israil´e. Türk bayragini yasaklayacak adam daha anasinin karnindan dogmadi.
 
Cevap: Skandal !!! İnönü'de Kapalıda Türk Bayrağımız Yasaklandıbjk formasındaki türk bayrağınıda söküp çıkarsınlar o zaman te allaaam
 
Cevap: Skandal !!! İnönü'de Kapalıda Türk Bayrağımız YasaklandıSiyasti futbola sıçratma çabaları başladı. Emniyetten tiksinir hale geldim.
 
Cevap: Skandal !!! İnönü'de Kapalıda Türk Bayrağımız YasaklandıTürk bayrağı yasaklandı diye bir durum yok sadece maçtan önce seyircilerin üzerini örten dev türk bayrağının açılmasına izin verilmeyecek oda güvenlik nedeniyle. İsteyen türk bayrağını alır maça gider sorun yok fakat filistin bayrağının yasaklanmasıda saçma olmuş asıl israil bayrağının yasaklanması lazım çünkü içeri sokulan israil bayrakları yakılacak demektir :)
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt