İnsanlığın Bittiği Nokta! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İnsanlığın Bittiği Nokta!

e3df49a58b3246ada8c4403d4ead808d.jpeg

Şanlıurfa Viranşehir’de gerçekleşen insanlık ve medeniyetten nasibini almamış hain terör saldırısında henüz 3 yaşında bir yavrumuzun hayatını kaybettiğini içimiz yanarak öğrenmiş bulunuyoruz.

Kendi amaçsız ve mesnetsiz kavgalarına dünyaya umut ve mutlulukla bakan bebek sayılabilecek günahsız yavruyu alet eden bu vicdansızlığı lanetliyoruz.

İnsanlığın bittiği bu saldırıda hayatını kaybeden yavrumuza Allah’tan rahmet acılı ailesine ve tüm milletimize başsağlığı dileriz. Yaralanan vatandaşlarımızın en kısa sürede sağlıklarına kavuşmaları en büyük dileğimizdir.

Galatasaray Spor Kulübü

Yavrum anası babası perişandir şimdi. Ateş düştüğü yeri yakiyor serefsizler

⚍⚍⚍⚍
⏮▶⏹⏭
⚎⚎⚎⚎

3 yaşında bir bebek ölüyor devletin üst düzey yöneticileri sözde şehit oldu yaradan bize de nasip etsin diyorlar ben de bu olayı anlamıyorum.O çocuk daha sokakta yürüyecek,okula gidecek,tiyatroya gidecek,aşık olacaktı. Bunların hiçbirini yaşayamadan gitti ne yazık ki.

3 yaşında bir bebek ölüyor devletin üst düzey yöneticileri sözde şehit oldu yaradan bize de nasip etsin diyorlar ben de bu olayı anlamıyorum.O çocuk daha sokakta yürüyecek,okula gidecek,tiyatroya gidecek,aşık olacaktı. Bunların hiçbirini yaşayamadan gitti ne yazık ki.

Bunu diyen üst düzey yöneticiler analarini sevmiyor, cünkü bana zorla
Küfür ettiriyorlar analarina. Bu kadarini diyorum. Cennet varsa cehennem de vardir. Yüce rabbim takdirini kullanacak elbette.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

8d870be64b57f420f61feb6fb3c6caa9.jpg

Kenan Ünal Diye birsey gordum fb da senin yorumu gorunce burada paylasayim dedim. Benim sozlerim degil bana saldirmayin ama bana gercekci geldi

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Son düzenleme:
Üst Alt