Insua: "G. Saray'da kalmak en büyük hayalim"


Galatasaray'ın Arjantinli futbolcusu Emiliano Insua, gelecek sezonda da takımda kalmak istediğini söyledi.

164546_191464394198570_142954115716265_747948_6999434_n.jpg


Kayserispor maçının ardından basın toplantısında konuşan Insua, "Galatasaray çok büyük bir camia. İstanbul'da çok güzel bir şehir ve kendimi burada çok rahat hissediyorum. Hagi zamanında çok fazla şans bulamadım, ama yeni hocamızla tekrar şans yakaladım. Performansımın da iyi olduğunu düşünüyorum. Umarım yeni yönetim beni burada tutar, çünkü Galatasaray'da kalmak benim en büyük hayalim" diye konuştu.Insua, Kayserispor maçıyla ilgili olarak, kazanmayı hak edecek bir futbol sergilediklerini, ancak fırsatları değerlendiremediklerini belirtti.


165262_493630473479_691793479_5887929_6143530_n.jpg
 
Cevap: Insua: "G. Saray'da kalmak en büyük hayalim"Keşke kalsa. Henüz çok genç. Alınacak iyi bir sol bekle birlikte sol bekimizde harika bir rotasyon olur.
 
Cevap: Insua: "G. Saray'da kalmak en büyük hayalim"+2 için kalabilir diyeceğim ama +2 için 3.5m verecek lüksümüz yok maalesef.
 
Cevap: Insua: "G. Saray'da kalmak en büyük hayalim"SST yokken görevimizi yerine getirelim;Hiç gerek yok. Basit bir adam bence. Hakan Balta-Çağlar rotasyonu çok daha iyi. Umarım opsiyonu kullanmak gibi bir hataya düşmeyiz. Ayrıca benden önce mesaj yazanların hepsi futbol cahili. Türkçeyi de kullanamıyorlar doğru düzgün. Benim Türkçem müthiştir.mode off-
 
Cevap: Insua: "G. Saray'da kalmak en büyük hayalim"Kiralık oynadığı bir klübü bu kadar benimseyen, seven, sanki hayatı boyunca galatasaray değer ve sevgisini içinde barındıran bir oyuncu gibi davranması. Mevkiisinde diğerlerinden iyi olması. Genç olması daha kendisine birçok şey ekleyecek kapasitesinin olması(!) bu takımda kalmasını gerektiren şeylerden bazılarıdır!
 
Cevap: Insua: "G. Saray'da kalmak en büyük hayalim"beyler bold kullanmak yasak düzeltin lütfen insuaya gelince kalmalı ama abartı bir bonservisle değil 2 M euro en fazla
 
Cevap: Insua: "G. Saray'da kalmak en büyük hayalim"Kabul, takıma çok bağlı, kalmayı da istiyordur ama yetersiz. Cidden yetersiz, bir maç iyi bir maç kötü, yüreğimiz hazır değil buna bir sezon daha. Bana kalırsa gitsin, yeteneği vardır yoktur bilemem ama iyi bir sol bek tanımına zerre uymuyor.
 
Cevap: Insua: "G. Saray'da kalmak en büyük hayalim"West Ham united ve Juventus cok yakindan takip ediyor kendisini hatta juventus bu kis pazarlik yapti diye iddalar var ingiliz basininda :)
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt