Insua: "G. Saray'da kalmak en büyük hayalim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Insua: "G. Saray'da kalmak en büyük hayalim"

Cevap: Insua: "G. Saray'da kalmak en büyük hayalim"

Insua kesinlikle kalmali. Bazi arkadaslar artik beklerin de önemli oldugunu anlasin. Hakan Balta gibi oynuyormus gibi yapip arkada saklanan bek istemiyorum ben. Galatasaray'in beki ileri geri calisacak, risk alacak, sorumluluk alacak. Senelerdir ofansif oyuncu aliyoruz. bu takimda denge diye bir sey yok. önce savunmadan saglam cikacaksin. Bu da Insua, Gökhan Zan, Neill gibi kafasini kaldiran oyuncularla oluyor. Ondan sonra orta sahada top yapan, top tutabilen, oyunu organize edebilen oyuncular lazim. yani bir Seedorf veya Vidal tarzi oyuncu. bunlar olduktan sonra önde Kazim,Stancu, Arda, Culio cok rahat oynar. Pino'ya gerek yok bana kalirsa. Hem cok sakatlaniyor, hemde Kazim'dan artisi yok. Kanatlarda forvet'deki kadar etkili degil. Yani kisaca sunlar kalmali diyorum: Neill, Insua, Culio, Stancu, Cana.

Insua hakan balta ve digerinden daha iyi oldugu kesin

Yalniz hucumda benim bekledigim destegi ver(e)miyor.

Bu sorun , Aly chisokko yla karsilastirdigim icinde olabilir.

boş yere yabancı kontenjanını dolduruyo ama kalacak olan balta mı insua mı diye sorsalar insua derim

8 tane yabanci transfer edebiliyorsun, birini de sol beke ayirabilirsin herhalde :) Hele Insua gibi genç ve gelismeye açik bir adam için harcamayacaksin, kim için harcayacaksin ?

Insua = Kalite

Kalite kalsin, kalitesizler gitsin...

8 değil hatta 10 tane alabiliyoruz ama sağlam bir Çağlar varken Insua'ya gerek kalmaz. Ayrıca stoper, forvet, ortasaha ve kanatlara mutlaka takviye şart. O yüzden 10 kontenjandan birini bile Insua için harcamamalıyız. Aksi halde başarı yine hayal olur bana göre. Insua'nın takıma bağlılığını takdir ediyorum, gittiğinde üzüleceğim ama takımın iyi olması için Insua da gitmeli. Ha eğer Insua gittikten sonra yine ikinci sınıf kalitede topçular alınacaksa hiç gitmesin derim tabi.

8 değil hatta 10 tane alabiliyoruz ama sağlam bir Çağlar varken Insua'ya gerek kalmaz. Ayrıca stoper, forvet, ortasaha ve kanatlara mutlaka takviye şart. O yüzden 10 kontenjandan birini bile Insua için harcamamalıyız. Aksi halde başarı yine hayal olur bana göre. Insua'nın takıma bağlılığını takdir ediyorum, gittiğinde üzüleceğim ama takımın iyi olması için Insua da gitmeli. Ha eğer Insua gittikten sonra yine ikinci sınıf kalitede topçular alınacaksa hiç gitmesin derim tabi.

Saglam Caglar derken? Caglar saglam kalsin diye dua edelim. olmadi Balta'ya sapa muhtac kaliriz. nolcak ki. bir sezonda yoklari oynariz. sabrimiz kalmadi diyoruz bazilari nerde hala. anlamak güc.

Çok süper bi sol bek değil ama Hakan Balta dan daha iyi ve kalitesi ligimizin üstünde bence, ayrıca çok ta genç bi oyuncu Liverpool taraftarı baya seviyor kendisini ve bizim taraftarda sevdi İnsuayı sorumluluk alabilcek bi futbolcu elin Arjantinlisi olmasıına rağmen takımına da çoğu yerli futbolcudan daha bağlı . Taiwo veya o ayarda bi sol bek alınırsa gidebilir ama zor öyle futbolcuların alınması Avrupa ya gidemezken alabilceğimiz en iyi sol bek İnsua dır 3.5 milyon euro imiş opsiyonu hiç bişey değil bu para 3.5 milyon euroya daha kaliteli sol bek bulmak zor zaten

bir de sag bek lazim...

oraya kimi alacaz panpa ??

g.gönül haric adam yok...

mecburen oda yabanci olacak...

almisken oraya da bir arjantinli alalim, sagli sollu bindirsinler :)

kaleye de romero gelsin...

bu zat-i muhterem olabilir mi mesela sag bek icin..taniyan varmi aranizda ??

Cristian Ansaldi - Leistungsdaten - transfermarkt.de

[video=youtube;pf7gtAtmaBs]https://www.youtube.com/watch?v=pf7gtAtmaBs&feature=related[/video]

10 tane yabancı hakkımız var, 1 tanesi rahatlıkla bu bölgeye ayrılabilir. Ben isterim kalmasını.

Bugünü degil gelecegi düsünüyorsaniz, Insua'dan iyisini bulamazsiniz... Yasi genç ve teknik, bu da gelismeye açik oldugunu gösterir... Eger hemen basari istiyorsaniz, onu satacaksiniz, parayi basacaksiniz, yenisini alacaksiniz...

Haa aldiginiz tutacak mi ? Belli degil... Belli olan tek birsey var, iki üç sene sonra biz yine burada transfer önerileri yapiyor oluruz...

Artik kadroda istikrar kurulmali, genç ve teknik futbolcular kazandirilmali... Sabredilmeli... Basari hayal diyorsunuz ya, bunlari yaparsak hayal olmaz, belki 3-4 sene bekleriz ama o 3-4 sene sonunda çok iyi bir kusak yakalar, tekrar sampiyonluklar kazaniriz...

Ne içmiş la bu? Hayale bak. Sen kalk Liverpool'dan kiralık gel, buna üzülmem gocunman lazımken, tarihin en leş Galatasaray'ında kalabilmek en büyük hayalin olsun.

Üst Alt