Insua: "G. Saray'da kalmak en büyük hayalim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Insua: "G. Saray'da kalmak en büyük hayalim"

Galatasaray'ın Arjantinli futbolcusu Emiliano Insua, gelecek sezonda da takımda kalmak istediğini söyledi.

164546_191464394198570_142954115716265_747948_6999434_n.jpg

Kayserispor maçının ardından basın toplantısında konuşan Insua, "Galatasaray çok büyük bir camia. İstanbul'da çok güzel bir şehir ve kendimi burada çok rahat hissediyorum. Hagi zamanında çok fazla şans bulamadım, ama yeni hocamızla tekrar şans yakaladım. Performansımın da iyi olduğunu düşünüyorum. Umarım yeni yönetim beni burada tutar, çünkü Galatasaray'da kalmak benim en büyük hayalim" diye konuştu.

Insua, Kayserispor maçıyla ilgili olarak, kazanmayı hak edecek bir futbol sergilediklerini, ancak fırsatları değerlendiremediklerini belirtti.

165262_493630473479_691793479_5887929_6143530_n.jpg

Cevap: Insua: "G. Saray'da kalmak en büyük hayalim"

Keşke kalsa. Henüz çok genç. Alınacak iyi bir sol bekle birlikte sol bekimizde harika bir rotasyon olur.

+2 için kalabilir diyeceğim ama +2 için 3.5m verecek lüksümüz yok maalesef.

SST yokken görevimizi yerine getirelim;

Hiç gerek yok. Basit bir adam bence. Hakan Balta-Çağlar rotasyonu çok daha iyi. Umarım opsiyonu kullanmak gibi bir hataya düşmeyiz. Ayrıca benden önce mesaj yazanların hepsi futbol cahili. Türkçeyi de kullanamıyorlar doğru düzgün. Benim Türkçem müthiştir.

mode off-

Kiralık oynadığı bir klübü bu kadar benimseyen, seven, sanki hayatı boyunca galatasaray değer ve sevgisini içinde barındıran bir oyuncu gibi davranması. Mevkiisinde diğerlerinden iyi olması. Genç olması daha kendisine birçok şey ekleyecek kapasitesinin olması(!) bu takımda kalmasını gerektiren şeylerden bazılarıdır!

beyler bold kullanmak yasak düzeltin lütfen insuaya gelince kalmalı ama abartı bir bonservisle değil 2 M euro en fazla

Kabul, takıma çok bağlı, kalmayı da istiyordur ama yetersiz. Cidden yetersiz, bir maç iyi bir maç kötü, yüreğimiz hazır değil buna bir sezon daha. Bana kalırsa gitsin, yeteneği vardır yoktur bilemem ama iyi bir sol bek tanımına zerre uymuyor.

West Ham united ve Juventus cok yakindan takip ediyor kendisini hatta juventus bu kis pazarlik yapti diye iddalar var ingiliz basininda :)

Üst Alt