Inter, Berkan Kutlu'nun Peşinde! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Inter, Berkan Kutlu'nun Peşinde!

617929cd66a97c086fcd08f4.jpg

Galatasaray'da bu sezon sergilediği performansla öne çıkan isimlerden Berkan Kutlu için birçok transfer iddiası gündeme gelirken son olarak İtalyan devi Inter'in Berkan'ı kadrosuna katmak istediği aktarıldı.​

Galatasaray 'ın sezon başında Alanyaspor'dan kadrosuna kattığı Berkan Kutlu, sergilediği performansla birçok Avrupa kulübünün ilgisini çekmeyi başardı. Son günlerde adı Borussia Dortmund ile anılan Berkan Kutlu için Inter'in de devrede olduğu iddia edildi.

Calciomercatonews'in özel haberinde Berkan Kutlu'yu yakından takip ettiği aktarıldı. Inter'in futbol direktörleri Beppe Marotta ve Piero Ausilio'nun bizzat Berkan için devrede oldukları iddia edilmekte.

Derbiyi izlediler

Inter'in gözlemcilerinin ise Galatasaray'ın Beşiktaş 'a 2-1 kaybettiği derbiyi Berkan Kutlu için bizzat yerinde izledikleri belirtilmekte. Berkan Kutlu'nun menajerinin Merih Demiral'ın da temsilciliğini yapan Cenk Melih Yazıcı olması ve Berkan'ın İsviçre doğumlu bir oyuncu olmasının transfer adına avantajlı noktalar olarak görüldüğü aktarılmakta.

Sezon başında Alanyaspor'dan transfer edilen 23 yaşındaki oyuncu, bu sezon Galatasaray formasıyla 7'si UEFA Avrupa Ligi karşılaşması olmak üzere toplam 15 maça çıktı. Berkan, 15 maçın tamamına ilk 11'de başlarken Galatasaray'da gösterdiği performans ile de ilk kez Norveç karşısında A Milli Takım formasını da giymeyi başardı.

Dalga falan geçiyoruz da bu çocukta 6 ay içinde 10 milyon civarı transfer yapacak potansiyel mevcut. Bir kırılım yaşasa kapıyı 15'ten açarsın.
Ben ne olursa olsun beğeniyorum berkanı ve stilini keza tüm dünya bu tarzda zaten muadili pasaportundan dolayı otomatikman çift haneden başlıyor senin işe yaramaz pasaportun 3e katlayıp 15 olurken diğerleri 30'a çıkıyor.
Neyse sadede gelirsek yetenekli genç oyuncumuz çok bunları işleyecek çok sağlam bir teknik ekip gerekiyor. Selçuklu necatiyle bunlara birşey katamazsın bunu taraftar da biliyor menajerleri de o nedenle ya değişim yapacaksın yada Danimarka kulüpleri gibi parlayanı 6-8-10 yapıştırıp geçeceksin.

Fener bjk nin sahte pompalanan transfer söylentilerine ağzının suyu akanlar söz konusu bizim futbolcu oldumu dansöz gibiler. Bu Kadroda bulunan gençler hiç bir sezonda olmadığı kadar potansiyelli gençler. Bizim çıkaramadığımiz potansiyeli başka bir Avrupa klubu çıkarır. İyi bir yönetim stratejisi ile çoğu genç oyuncumuzun çift haneyi horecegine inanıyorum.

Üst Alt