Inter, Emre Mor'dan Vazgeçti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Inter, Emre Mor'dan Vazgeçti

599158c961361f06d0d5d7b1.jpg

Pedulla, normalde bugün Emre Mor'un menajeriyle Inter arasında ikinci görüşmenin yapılmasının beklendiğini ancak Inter'in randevu planlamadığını öne sürdü. Sky İtalia görüşmelerin dondurulduğunu açıkladı.

İtalyan gazeteci, Inter'in transferden vazgeçme nedeninin menajerin istediği komisyonlar olduğunu öne sürdü.

Emre'nin menajeri Muzzi Özcan geçtiğimiz gün 5 milyon euro komisyon istediği iddialarını reddetmişti.

Inter'in Emre Mor'dan vazgeçmesinde ikinci neden ise Sampdoria'dan Patrik Schick tranfserinde ilerleme kaydetmesi. Genç oyuncunun Inter'in teklifini kabul ettiği ve birkaç gün içinde bu transferin resmileşeceği belirtiliyor.

Procede il colpo Schick, ma dipende da Vietto. Emre Mor... | Inter-News

Vallahi bana kalsa 8-10 milyona filan alma şansımız varsa bonservisiyle bile düşünülmeli, girilecekse böylesine fazlasıyla geri dönüşü mümkün olan adam için riske girilmeli, kendisinin maaşı çok yüksek olmayacaktır diye tahmin ediyorum...

Belhanda' ya çuvalla para gömüldü, bir daha o bonservis bedelini görmesi zor ihtimal. Keza Arda için verilecek bonservisin geri dönme ihtimali de çok az. Emre' yi ise 10 milyona şimdi alıp birkaç yıllık iyi performansı sonrası 2-3 katına satma imkanı da pekala olabilir.

Özetle Belhanda ve Maicon' a o bonservisler ödenebiliyorsa Emre için de ödenebilmeli. Tatilde olduğum için gündemi takip edemiyorum pek; 20-25 isteniyorsa olmaz tabi, o zaman da kiralık alınsın; Arda gibi her şeyiyle problem olacak birine ise her türlü tercih ederim zaten...

Vallahi bana kalsa 8-10 milyona filan alma şansımız varsa bonservisiyle bile düşünülmeli, girilecekse böylesine fazlasıyla geri dönüşü mümkün olan adam için riske girilmeli, kendisinin maaşı çok yüksek olmayacaktır diye tahmin ediyorum...

Belhanda' ya çuvalla para gömüldü, bir daha o bonservis bedelini görmesi zor ihtimal. Keza Arda için verilecek bonservisin geri dönme ihtimali de çok az. Emre' yi ise 10 milyona şimdi alıp birkaç yıllık iyi performansı sonrası 2-3 katına satma imkanı da pekala olabilir.

Özetle Belhanda ve Maicon' a o bonservisler ödenebiliyorsa Emre için de ödenebilmeli. Tatilde olduğum için gündemi takip edemiyorum pek; 20-25 isteniyorsa olmaz tabi, o zaman da kiralık alınsın; Arda gibi her şeyiyle problem olacak birine ise her türlü tercih ederim zaten...

arda kiyasi yanlis zaten

arda super oynarsa seyircilere kendini ve takimini daha cok sevdirir .. emre mor ise takim secmek yasina gelen cocuklari kendi forma renklerine asik eder

Üst Alt