Internazionale FC Takip Başlığı - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Internazionale FC Takip Başlığı

Hea... Haberim yoktu. Yine de olmaz herhalde, Atleti'yi birakmasi icin katastrofik bi olay olmasi lazim. O camiayla butunlesti artik. Yahut bikmasi lazim ama Atleti bir dedigini iki etmiyor. Kovacak da degiller yani.

Arjantinlilerin yuzde yetmisi yari Italyandir. Italyanca da konusurlar ve pasaportlari vardir. Bundan dolayi Arjantinliler genelde Italya uzerinden Avrupa'ya gelirler. O yuzden de olabilir yani.

Hea... Haberim yoktu. Yine de olmaz herhalde, Atleti'yi birakmasi icin katastrofik bi olay olmasi lazim. O camiayla butunlesti artik. Yahut bikmasi lazim ama Atleti bir dedigini iki etmiyor. Kovacak da degiller yani.

Arjantinlilerin yuzde yetmisi yari Italyandir. Italyanca da konusurlar ve pasaportlari vardir. Bundan dolayi Arjantinliler genelde Italya uzerinden Avrupa'ya gelirler. O yuzden de olabilir yani.

Iddialara göre bir kaç ay önce teklif etmisler, ablasi abim Interin hocasi olmasi an meselesi tarzinda yorumlar yapmis.

Bu Icardi saglam golcü ama inter‘in oynadigi agir futbola uymuyor

Daha cok rakip alana yigilan, sagli sollu orta acan takimlar icin ideal topcu

Daha teknik ve kivrak, dar alanda sürpriz hareketlere gebe bir golcü lazim inter‘e (eski ronaldo gibi)

Yahu yanilmiyorsam Interin Juvenin dustugu zamanlar disinda 26 27 yildir sampiyonluklari yok
Bana gore de Mou daha ideal. Mou giderse belki Italya ligini izlerim

Milano derbisine hiç bakmadım, Inter yine son dakika atar diye 89.dakika da maçı açtım 90+2 de Icardi attı. 89 dakika 0-0 lık işkenceyi izlemediğim için mutluyum.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Inter galibiyeti hak etti, Milan hic birsey oynamadi

Yilda 6m kazanan Donnarumma zamanlama hatasiyla takimi yakti, genc olmasina ragmen yedigi hatali gol sayisi fazla

saclar muthis

Matthaus_Brehme_Berti_Bianchi_Diaz.jpg

Inter'ın yeni başkanı, 26 yaşındaki Çinli Steven Zhang oldu.

Steven Zhang: "Gözlerimi kapadığımda, köklü tarihe sahip bir kent görüyorum ve burada daha nice tarihler yazılmayı bekliyor"

DqcFEBWXgAAzCfx.jpg

Üst Alt