Internazionale FC Takip Başlığı - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Internazionale FC Takip Başlığı

D5GTJXOW4AIXf4w.jpg

30 milyon euro

Spaletti nedense pek kimse beğenmez ama ben beğeniyorum. Adam Roma'yı 10-11 sene önce şampiyonluğa oynattı, son haftaya kadar yarıştaydı. Baya da vasat kadrosu vardı üstelik. 3 sene önce Roma'yı ŞL'yi götürdü, 2.yaptı vs. Zenit'i ŞL'de 2 defa gruplardan çıkardı.

Yıllardır başarıya hasret olan İnter'i de 2 senedir ŞL'ye götürüyor.

Prandelli öncesi Spaletti ile görüşüyorduk, keşke bize gelseydi.

Sezon sonunda Atletico Madrid'den ayrılacağını açıklayan Diego Godin, yıllık 4,5 milyon euro karşılığında Inter'le anlaşmaya vardı. (Sky Italia)

Diego Godin, Inter’in yıllık €6M ücret teklifini kabul etti.
İspanyol radyosu Cadena Ser, Diego Godin’in bu yaz Inter’e katılacağını doğruladı.
4 ay önce Inter'le anlaşma sağlayan Diego Godin, bugünkü basın toplantısında gözyaşları içinde Atletico Madrid'le son günlerini geçirdiğini açıkladı. Atleti'nin resmi hesabı, kaptanına bu görselle teşekkür etti.

D5978nKWwAArCBs.jpg

Yani yıllardır hep aynı hatalar.Milan Bonucci yi almıştı hiçbişey olmadı ellerinde patladı.Düzgün takım kurup sonra bu adamları alacaksın.

Inter buyuk hocalarin takimidir

Bakalim Conte ne kadar buyuk hoca. Juveliler nefret ediyor artik heriften net sekilde

Bakalim hegemonyayi o mu yikacak

Godin - Skriniar - De Vrij ile stoperde sıkıntı cekmeyecekler, orta sahaya ve kanatlara takima seviye atlatacak oyunculari transfer etmeleri lazim

kotla iyi uyuyor diye ilk formamı İNTER forması almıştım. İnter'de o zamanlar efsaneydi zaten.
Martins vigo recoba veron vs.
resizedcrop-12ee6a4c04c5766a9a269d873108d01a-840x480.jpg
o zamandan beri hep intere sempatim vardır. fm'de hep 2.takımımdır
3.üncü westham (Yeşil Sokak Holiganları filminden dolayı)
ve 4.wolwes(kurt simgesi olduğu için)

Üst Alt