Internazionale FC Takip Başlığı - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Internazionale FC Takip Başlığı

Champione

EOBn0xiW4AA7VK_

Sampiyonlugu verdiler. Her mac ayni formasyonla oynanmaz ki. En azindan su dandik takim deplasmanlarinda 4-4-2 oynamasi lazim. 3.stoperin böyle maclarda zerre katkisi olmuyor.

aynen abi, eriksen o kadar aptal değildir herhalde intere gidecegine PLde kalır, manu arsenal havada kapar

Lukaku efsane yakıştı İnter'e ama ben çok beğeniyorum komple santraforun vücud bulmuş hali. ManU'nun lingardla rasfırdın başını çektiği velet çetesi adamı yediler. Dediğin gibi Eriksen, Conte'ye güvenip durduk yere çıtayı düşürmesin İnter, Milan v.s bunlar hep bitik kulüpler. Bu arada Shakiri de Roma'ya gidebilir Cengiz'i oynatmayacaklar sanırım kiralık teklif mi atsak mert çetinin bonusu olarak. :asd:

Lukaku efsane yakıştı İnter'e ama ben çok beğeniyorum komple santraforun vücud bulmuş hali. ManU'nun lingardla rasfırdın başını çektiği velet çetesi adamı yediler. Dediğin gibi Eriksen, Conte'ye güvenip durduk yere çıtayı düşürmesin İnter, Milan v.s bunlar hep bitik kulüpler. Bu arada Shakiri de Roma'ya gidebilir Cengiz'i oynatmayacaklar sanırım kiralık teklif mi atsak mert çetinin bonusu olarak. :asd:
cengiz için everton talipmiş onlar da öğütücü kulüp oldu abi gitmesin evertona, cengiz kaliteli topcu daha iyi takımlara gidebilir

Üst Alt