Internazionale FC Takip Başlığı - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Internazionale FC Takip Başlığı

yeni sezon ozelinde ligde ilk ic saha macina cikacak inter.
ligin ilk macinda deplasmanda cok zor bir deplasman olan lecce den son saniye golu ile 3 puani almalari buyuk moral olmustur diye dusunuyorum.

gosens mactaki hayal kirikligi idi. salt bu mac degil . oynadigi her inter macinda malesef beklentinin altinda kaldi.
o bolge ozelinde italyan isi yine isleyecek gibi.. bastoni ve dimarco .

lautaro'yu asiri konsantrasyonlu buldum. saglam faulle oyundan cikmasi beklenirken o maca devam etmek istedi.
macin son saniye golunde kornerden gelen topu arkaya tipleyende kendisi idi muthis zamanlamali yukselisi ile...

lukaku ve ve kendisi yine bekleneni verir gibi yeni sezona dair.
problemli buldugum iki bolge. ;
perisic sonrasi sol taraf... dimarco, gosens ikisi bir bile > perisic'in sundugu tecrube taktiksel vizyon ve versatile oyunu sunamiyor malesef. bu da oyunun merkeze asiri yuklenmesine kapi aciyor.
merkezde brozovic kamp donemi dahil hazir degildi. son lecce macinda da halen fizik olarak hazir gorunmedi gozume..

hakan in etkili bir kac pasi ve sutu oldu. daha fazla insiyatif almali. bugun bakalim neler yapacak spezia onunde.

moral olmasi icin iyi bir mac cikarmasini diliyorum . frikik golu ozlendi.

inter versus spezia

352 :
----------handanovic
---- skriniar - de vrij - bastoni-----
dumfries - barella -brozovic ---hakan--dimarco
-----------lukaku---lautaro---------

inter rahat bir galibiyetle yoluna devam ediyor 2 de 2
- evinde spezia'yi 3-0 la gectiler .... hakan guzel bir gole imza atti.

İnter Mersin'de Mezitli ilçesinde başta olmak üzere toplamda 3 halı sahayı almışlar.İşte bu bölgedeki eski 1 halı sahayı Spor Okulu'na çevirdi İnter.Daha önceden de bu halı sahayı Beşiktaş'ta Spor Okulu yapmış.İnter'in bu Türkiye'de Spor Okulu açtığı 10. ilmiş.Türkiye'ye çok yatırım yapmışlar ve yatırım yapmaya devam edeceklermiş.Bugün ben de 10 dklığına ordaydım bir iş için gitmiştim Mersin'e dediler böyle bir şey var biz de gidecez bi 10 dklığına gittik baktık..
FdGN5mtXgAIfVAI

FdBkilxX0AY1IAO

FdG1lXLXEAAXcLf

Inter'in doğru düzgün faydalanmadan yolladığı heriflerden bir 11 dizdim

Cannavaro Sammer Bonucci
Cancelo Pirlo Seedorf R.Carlos
Zaniolo Bergkamp Coutinho
Kaleci bulamadım ama manyakça işler. Simeone, Ronaldo, Matthaus falan da eklenebilir ama en azından onlardan faydalanmışlar. Yine de yollanış şekilleri saçmalık

Inter and Nicolò Barella have agreed a deal over a contract extension until 2029.

The midfielder will earn €7M-a-year. 🇮🇹

(Source: @Gazzetta_it)

Üst Alt