İnternet Hız Rekoru Kırıldı: Saniyede 44,2 Terabit - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
mobil internet türkiyede cok daha iyi almanyaya göre.
almanyada her operatör kendi baz istasyonunu kullaniyor ve bu sekilde tüm almanyayi kapsayamiyorlar.

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

5gyi birak dogru dürüst 4g bile yok burada. almanya avrupa birligini paraya bogmak yerine internet hizini artirsin. esek yüküyle telefon sözlesmelerine para veriliyor, cücük kadar interneti sunuyorlar. o2, vodafone, telekom 3üde yetersiz.
Sen cücüğü görmemişsin ya da piyasayı hiç takip etmiyorsun.

Sınırsız mobil internet artı arama artı sms artı Roaming Avrupa, IPhone 11 Pro aylık 60 Euro.
Bir sefere mahsus 50 euro.

Altyapı iyi olmayabilir ama paketler iyi. F/P olarak hiç şikayet etmeye hakkımız yok.

Gscimbom mobil

Sınırsız mobil internet artı arama artı sms artı Roaming Avrupa, IPhone 11 Pro aylık 60 Euro.

Altyapı iyi olmayabilir ama paketler iyi. F/P olarak hiç şikayet etmeye hakkımız yok.

Gscimbom mobil
o2 free tarifeleri vardi onlari kaldirdilar simdi mesela %100 sinirsizdi o

türkiyeye göre milyon kat daha iyi ama bulgarlar kadar olamiyorlar

www.chip.de%2Fii%2F8%2F3%2F7%2F2%2F3%2F6%2F2%2F1%2F59ebf60bcf205ca8.jpeg

Çok mu kısıyor
Reyiz valla 1/4 oranına kadar düşüyormuş. Yani 16 mbit için 5 mbit görürsen şaşırma derim :D Millenciom ile sorgu yap derim, babamların apartman 40 senelik rahat var orada altyapı olarak max 85 mbit görünüyor. O gördüğün hızı %10 farkla alırsın.
Yaklaşık 7 aydır kullanıyorum bu süreçte 1-2 gün altyapı problemi hariç bir problemle karşılaşmadım. Modeme kabloyla bağlanırsam en kötü 95 mbit alıyorum.

Gscimbom mobil
Oha burada da max 3 taksit aylık 3900 tl yanında hediye olarak kutu veriyorlar öyle internet falan filan yok.
Türkiye'de kazanıp avrupa'da yaşayasım geliyor bazen, tek ev kirası zorlar geri kalanlar kafa kafaya yaşanılır gibi.

Üst Alt