İntihara Sürükleyen Oyun - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İntihara Sürükleyen Oyun

Özellikle ailesinden sevgi görmeyen, psikolojisi bozuk çocuklara yöneliyorlarmış. Çocuğu olanlar özellikle evladının internette nerelere girdiğini, şiddet içeren videolar, oyunlar oynayıp oynamadığını sürekli kontrol etmeli. Bu gibi olaylar hep ilgisizlikten ortaya çıkıyor.

Ben oynadım bu oyunu.. Foruma tekrar geri dönme nedenim de budur.

Oyunda verilen görevler öncesinde çok kolaydı ve ödüllendiriciydi. Oyun içinde gruplar var siz bunlara dahil olabiliyorsunuz.

Kızların çoğunlukta olduğu yada ergenlerin hatta olgun insanlara özel topluluklarda vardı..

Ben oyunun başında kız bir karakter açmıştım.. (Çünkü sanalda asla gerçek ismimi vermek istemem)

Kızların grubunda görevleri hızlıca yapıyor ve daha önce alınmamış puanları topluyordum. (Gece eve geç dönme, Aynı anda 3 erkeği idare etme vs..)

Bu gruptaki parlamamı, oyunun lideri durumundaki olgunlar farketmişti.. Bana özelden binlerce mesaj atıyorlar ve beni gruplarında istiyorlardı..

Ben ise kız grubunun vermiş olduğu kokoşluk ile onları reddederek gösterdikleri ilgiyle şımarıyordum.

5. yavuz sandığım, V.Yavuz nickli biri (Vurucu olduğunu sonradan öğrendiğim) bana mesaj atarak ısrarla gruba dahil etti.

V.Yavuz zenci gansterler gibi grubun liderliğini yapıyor herkese cakas atıyordu.. Çok güçlüydü biriydi benide yanındaki sandalyede oturdup, diğer kızlardan ayırarak onu izlememe izin veriyordu..

Sana sıradışı bir görev vereceğim dedi ve elindeki şırıngayı uzattı.. Ne bu şimdi dedim ? Ne yapacağım bununla ?

Teyzene basmanı istiyorum dedi.. İçinde ne var dedim ben böyle bir görev yapamam diyerek red ettim.

Olgunlar grubu ayaklanıp beni gruptan atmakla tehdit etti. Neyse ben şırıngayı bastım meğer insulin iğnesiymiş..

Ben oyunu fazla içselleştirmiştim ve kafamda büyütmüştüm.

Aslinda alıcan bu pezoyu tam bu katil balinalarin oldugu yere göturüp ordan denize sallandiracan.O anda görürdü aa psikolojik manyak.

ılerde bu tıp oyunlar cok daha populer olacak, bu tıp derken kendısıne zarar veren degılde heyecan aksıyon dolu hareketler yaptıran oyunlar. catıdan atla, tren rayına yat, arabayla hız yap vs...

Bu adamlar salak yeminle salak ya adam neden canina zarar verir boyle bir oyun mu olur. Buna oyun mu diyorlar?

Bu oyun filan degil bu bir cinayettir. Oyun diye canina kiyan veya zarar veren salaktir, cahildir.

Bir bireyi intihara surukleyen sebeplerin tamamini gozardi edip intihar etme sebebi olarak salakligi ve cahilligi koyman cok cahilce bir yorum olmus.

Rus sosyal medya sitesi vk'dan ulaşıyorlarmış, daha sonra blue whale adı geçen hashtaglar falan yasaklanmış kullanan banlanıyormuş.

blue-whale.jpg

Üst Alt