Iphone 3GS aldım, Şarj çok Hızlı Bitiyor. Çözüm? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Iphone 3GS aldım, Şarj çok Hızlı Bitiyor. Çözüm?

Cevap: iphone 3 gs aldim,sarj cok hizli bitiyor,cözüm?

Arda kaç saatte şarj oluyor şarj yaparken ısınma filan varmı dikkatını cektımı..

Arda kaç saatte şarz oluyor şarz yaparken ısınma filan varmı dikkatını cektımı..

hayir isinma felan yok,20 % gucu kaldigi sinyali geldigi zaman sarj aletine takiyorum,dolana kadar ama sonra hic ugrasmadigim halde 3-4 saatte bitiyor tekrar.

hayir isinma felan yok,20 % gucu kaldigi sinyali geldigi zaman sarj aletine takiyorum,dolana kadar ama sonra hic ugrasmadigim halde 3-4 saatte bitiyor tekrar.

Versiyon kaç guncelleme yaptın mı?Birde 3g açıksa çok çabuk şarj bitiriyor.Birde adaptör orjinal demi?

Versiyon kaç guncelleme yaptın mı?Birde 3g açıksa çok çabuk şarj bitiriyor.Birde adaptör orjinal demi?

guncelleme yapmadim,henuz yeni aldim zaten 5. gun bugun.

adaptör orjinal,3g nin acik olup olmadigini nerden bulabilirim? ayarlardan mi?

guncelleme yapmadim,henuz yeni aldim zaten 5. gun bugun.

adaptör orjinal,3g nin acik olup olmadigini nerden bulabilirim? ayarlardan mi?

3g yi su şekilde kapatabilirsın ayarlar/bağlantı/şebeke modu /GSM yi seç tekrar açmak için de çift modu seç 3g çekmeyen yerde de UMTS yi seç

Cevap: Iphone 3 gs aldim,sarj cok hizli bitiyor,cözüm?

Çözümü burda arayacağına aynı şeyi google a yaz,milyonlarca site vardır bu sorunla ilgili. :)

telefonu kapatmadan sarj ediyorum,bununla bir alakasi olabilir mi?

arkadaşlar konu ile alakasız olacak ama arda arkadasımın sayesinde şans bulmuşken sormak istedim, Iphone 4 almayı düşünüyorum bu hafta ama herkes şarj süresinin sorun olacagını söyledi sizin fikirinizi almak istiyorum

Nasil kullandigina bagli. Devamli internet, oyun falan oynarsan çok hizli bir sekilde biter. Bir de jailbreak yapitysan sarji normalden biraz daha kisa sürede biter. Iphone 4'ün sarj süresi iphone 3'e göre biraz uzun, ilk çiktiginda öyle söyleniyordu.

Parlaklığı da kısın lan biraz ışın kılıcı gibi gezdirmenize gerek yok.

Üst Alt