iphone 3gs telefonumu düşürdüm açılmıyor..


Arkadaşlar İphone 3gs cihazımı düşürdüm. hiç bir şekilde açılmıyor.biraz sert bir düşüş oldu.. şarj aletide biraz zor giriyor düşmeden sonra..

daha önce başına böyle birşey gelen yada iyi bir teknik servis tavsiye edebilecek olan varmı?
 
Cevap: iphone 3gs telefonumu düşürdüm açılmıyor..Telefonu şarja tak, home+power tuşuna aynı anda bas uzun bir süre elma logosu çıkmazsa teknik servise götür.
 
Cevap: iphone 3gs telefonumu düşürdüm açılmıyor..Mecideye koyde esku samiyenin bulundugyu yere yakin bi tane yer var.baya iyi ora.tam yerini hatirlayamadm ama...
 
Cevap: iphone 3gs telefonumu düşürdüm açılmıyor..Hadi yahu çok geçmiş olsun, içini karartmak gibi olmasın ama içindeki Chipset'te sıkıntı olabilir. Bayağı maliyetlidir o. Anadolu yakasında oturuyorsan, Bağdat Cadde'sinde Mark&Spencer'ın sırasındaki Nike'ı biliyorsundur. Onun 2 dükkan yanında dar bir geçiş var. iPhone-iPad kılıf vs. satan bir dükkan çıkacak karşına orayı öneririm. Bu yıl bir arkadaşım ekran+chipset+şarj giriş+arka kapak+home tuşu (resmen telefonu yeniledi adam :D) 500 TL'ye yaptırmıştı, bir sıkıntı çıkmadı şu ana kadar en ufak şeyde.
 
Cevap: iphone 3gs telefonumu düşürdüm açılmıyor..Hadi yahu çok geçmiş olsun, içini karartmak gibi olmasın ama içindeki Chipset'te sıkıntı olabilir. Bayağı maliyetlidir o. Anadolu yakasında oturuyorsan, Bağdat Cadde'sinde Mark&Spencer'ın sırasındaki Nike'ı biliyorsundur. Onun 2 dükkan yanında dar bir geçiş var. iPhone-iPad kılıf vs. satan bir dükkan çıkacak karşına orayı öneririm. Bu yıl bir arkadaşım ekran+chipset+şarj giriş+arka kapak+home tuşu (resmen telefonu yeniledi adam :D) 500 TL'ye yaptırmıştı, bir sıkıntı çıkmadı şu ana kadar en ufak şeyde.evet sorun ciddi gözüküyor Kaan.. Anadolu yakasında oturuyorum zaten yarın dediğin yere gidip gösteriim bakalım ne diyecekler çok çok sağol..
 
Üst Alt