iPhone 8 Plus, Şarj Olurken Patladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

iPhone 8 Plus, Şarj Olurken Patladı!

iPhone 8 Plus Şarj Olurken Patladı

8ae1b8d8481fa22100527ac71d04e028.jpg

iPhone 8 Plus şarj edildiği sırada bataryası patladı, telefonun ekranı ve kılıfı kullanılamaz hale geldi. Bataryanın arkasında Galaxy Note 7 ile gündeme gelen ATL var.

Bildiğiniz gibi Apple yeni amiral gemisi akıllı telefonları iPhone*8 ve 8 Plus’ı kısa bir süre önce satışa sundu. Yeni iPhone’un kullanıcılar ile buluşması ile birlikte telefonla ilgili ilk sorunlar da ortaya çıkmaya başladı. Dün Tayvan iPhone 8 alanları endişelendirecek bir olay yaşandı. Tayvan’da bir kullanıcının iPhone 8 Plus’ı şarj olduğu sırada patladı.

Elbette sadece bir olaya bakarak 8 Plus’ın bataryasının sorunlu olduğunu söylemek doğru olmaz. Ancak bataryanın üreticisi hakkında gerçek endişe verici. Çünkü Apple’ın yeni telefonlarında kullandığı bataryaların üreticisi ATL. ATL aynı zamanda Galaxy Note 7’de kullanılan bataryaların da üreticisiydi. Note 7’nin bataryası ile sorunlar telefonun piyasadan çekilmesi kadar gitmişti.

CNN Türk

Son 2 telefonum androiddi. Ondan öncesi IOS kullanıyordum.

Bundan sonraki telefonlarımda android olacak gibi.

IOS kullanırken kendimi kısıtlanmış gibi hissediyorum.

Android özgürlüktür.

Son 2 telefonum androiddi. Ondan öncesi IOS kullanıyordum.

Bundan sonraki telefonlarımda android olacak gibi.

IOS kullanırken kendimi kısıtlanmış gibi hissediyorum.

Android özgürlüktür.
Bunun hem avantajlari var, hemde dezavantajlari.
Bende iPhone kullaniyordum Androide gectim.
Su ana kadar üc dört farkli model kullandim ve Telefon ile Yazilim uyusmazligi sebebi ile bir cok sorun ile karsilastim.
Misal OnePlus 3, mutesem bir cihazdi teknik olarak ama Android tabanli Oxygen yazilimi o zamanlar berbatti.
Yine aynisi Huawei Mate 9 icin gecerli, o kadar berbat olmasa da bir cok sorun ile karsilastim.
iPhone telefonlarin en büyük avantaji bu, hem telefon hem yazilim bir elden cikiyor.

Bunun hem avantajlari var, hemde dezavantajlari.
Bende iPhone kullaniyordum Androide gectim.
Su ana kadar üc dört farkli model kullandim ve Telefon ile Yazilim uyusmazligi sebebi ile bir cok sorun ile karsilastim.
Misal OnePlus 3, mutesem bir cihazdi teknik olarak ama Android tabanli Oxygen yazilimi o zamanlar berbatti.
Yine aynisi Huawei Mate 9 icin gecerli, o kadar berbat olmasa da bir cok sorun ile karsilastim.
iPhone telefonlarin en büyük avantaji bu, hem telefon hem yazilim bir elden cikiyor.

HTC M8 3 yıl

Galaxy S6 Edge 1 yıl bitti hala devam..

Ben işin yazılım tarafını bilmem , sosyal medyayı nadir kullanan biri olarak android yazılımlar beni hiç üzmedi.

Genelde takip eder ve öyle alırım 4 senedir android kullanıyorum ve çok memnunum.

Bir telefondan beklentin ne olabilir ki ? Isırıklı elmaya sadece USA malı diye gidip 1.5 kat para ödemem.

B_hb2GlUYAAbAYr.jpg

HTC M8 3 yıl

Galaxy S6 Edge 1 yıl bitti hala devam..

Ben işin yazılım tarafını bilmem , sosyal medyayı nadir kullanan biri olarak android yazılımlar beni hiç üzmedi.

Genelde takip eder ve öyle alırım 4 senedir android kullanıyorum ve çok memnunum.

Bir telefondan beklentin ne olabilir ki ? Isırıklı elmaya sadece USA malı diye gidip 1.5 kat para ödemem.

B_hb2GlUYAAbAYr.jpg
Telefonu sadece mesajlasma, arama icin kullanmadigim icin bu degerlendirmeyi yaptim.
Isim ile ilgili bir cok baska uygulamalari kullaniyorum.

Üst Alt