Iphone Fiyatları Uçuşa Geçiyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Iphone Fiyatları Uçuşa Geçiyor

tüm dostları uyarayım dedim, konusunu açtım
ha bence lenovo p2 alayına gider ama telefon düşünenler hızlı olun fena girecek fiyatlarIMG_20180712_172642.jpeg

tatil beldesinde tinder'a girememek mi...

1fe83c5baa41f6639e1e266b20fd0498-25727-512-341.jpg

@Mustafa Kaya Hocam başka bir renktaşımız söylemişti aslında ama ben de desteklemiştim. Lüks telefonları alıp icraya düşenleri veya ederinin çok altına ikinci elcilere bırakanları gördüm. EVKUR ve Operatörler hiç affetmiyor valla.

Birkaç gün önce @Taha Karadeniz Bey "asgari ücretli adam iPhone x alıyor" demişti. Şu fiyatlara bakıyorum da gerçekten x alan var mı yahu? Almak istese bile ona x veren satıcı firma mı var?

Birkaç gün önce @Taha Karadeniz Bey "asgari ücretli adam iPhone x alıyor" demişti. Şu fiyatlara bakıyorum da gerçekten x alan var mı yahu? Almak istese bile ona x veren satıcı firma mı var?
Yahu asgari ücreti geçtim, bir telefona ben o kadar para vermem.

Hadi verdim diyeyim, hanım bir hafta eve almaz, aldıktan sonra üç gün yemek vermez.

Kendim Note 8 kullanıyorum ama şirket telefonu. Kendim hayatta piyasa değerini verip almam.

@Mustafa Kaya Hocam başka bir renktaşımız söylemişti aslında ama ben de desteklemiştim. Lüks telefonları alıp icraya düşenleri veya ederinin çok altına ikinci elcilere bırakanları gördüm. EVKUR ve Operatörler hiç affetmiyor valla.

Yazık gerçekten çok üzülüyorum içinde bulunduğumuz bu duruma. Geçenlerde sarı mikrofonda içinizde kalan şey nedir sorusuna bir kardeşimiz iphone telefon cevap vermişti. Midem bulandı. İnsanları bu noktaya getiren şey nedir bunun kaynağı bulunup çözüm üretilmeli.

15. saniyeye dikkat

Yine bir tanesi oyuncu Sinan Çalışkanoğlu'ndan iphone istemişti.

Ünlü oyuncu Sinan Çalışkanoğlu iPhone 7 isteyen takipçisine 'dangalak' dedi

Üst Alt