Iphone Fiyatları Uçuşa Geçiyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Iphone Fiyatları Uçuşa Geçiyor

Yahu asgari ücreti geçtim, bir telefona ben o kadar para vermem.

Hadi verdim diyeyim, hanım bir hafta eve almaz, aldıktan sonra üç gün yemek vermez.

Kendim Note 8 kullanıyorum ama şirket telefonu. Kendim hayatta piyasa değerini verip almam.

Telefonumu aldığımda, (2 sene önce) SE yeni çıkmıştı. Boyutu ve işlevi bana hitap ediyordu. Onu aldığımda bir tanesi bana "gerizekalı mısın?" şeklinde bir soru yöneltti. Ona göre eylül ayında çıkacak iphone 7'yi beklemeliydim. O telefonun büyük olacağını ve kullanamayacağımı bir türlü anlatamamıştım. İnsanlarda ciddi şekilde tüketim çılgınlığı var.

iphone x i eylulde satarak , yurt disindan yeni iphone x i alacagim .her sene ayni terane .. yani dolar yukselse de yurt disindan alip 1 sene sonra ic piyasaya satmak yeterli upgrade etmek icin

ama iphone un ilki 400 dolardi , simdi 1000 dolara ulasti ..

Memnuniyetle karşıladığım bir gelişme, herkesin elinde olunca işin bir esprisi olmuyordu. Biraz havayı koklarım baktım insanlar alamıyor, o zaman alırım.

Eskiden o "yemiyor icmiyor iphone aliyor herkes" denen hadise vardi , artik kalmadi son 2-3 senedir cunku hem kur artti ,hem iphone un kendi fiyati zamlandikca zamlaniyor , pasaport gerekliligi ve harc da devreye girince artik iyice zorlasti

iphone x iyi satmadi , ve kabul etmek lazim ki iyi de cikmadi ... fakat yeni iphone cok iyi olacak cunku en-boy orani filan 8 plus gibi olacak

iyi satacaktir

Üst Alt