IRC Yarı Final | Galatasaray (5)1-1(6) River Plate | M.S | 17 Ocak | Smart Spor - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

IRC Yarı Final | Galatasaray (5)1-1(6) River Plate | M.S | 17 Ocak | Smart Spor

burak koşarken arka adalesi çekti tedavi süreci uzun süren bir sakatlık değil 1 hafta 10 gün içinde hazır olur.Ligin ilk maçına yetişmese bile sinan gümüş var pandev var.ayrıca burağın bu sakatlığından tatilde hiç kendine bakmadığını anlıyoruz.sen 10 gün tatil yapıyorsun ve 1-2 günlük idmanla maça çıkıyorsun tabiki adale atar.en azından ligin ilk maçında olmadı bu sakatlık 2-3 hafta kendine gelemezdi şimdi tedavisi olduktan sonra lige hazır hale gelir.

finale yükselmisiz herhalde :eek:ley:

B7lCfrYIIAEoOVb.jpg

3-Ki%C5%9Fi-Can%C4%B1na-K%C4%B1yd%C4%B1...jpg

hamza hoca mağlesef amatörce bir hata yapıp 9 oyucu birden değiştirdi rezalet bir karar kimse kusura bakmasın bir hamza hoca fanı olarak bunları söylemek zorundayım ayrıca sinanı oyuna almamak nedir alt tarafı hazırlık maçı ne kadar kötü oynayabilirdiki napıcak yani kendi kalesine filanmı atıcaktı neden almıyorsun bu korkaklık niye?

gelelim kaleciye böyle yeteneksiz bebeleri nerden bulup alt yapıya sokuyor cidden merak ediyorum herif daha köşeye yatamıyor hiçbir penaltıyı çıkaramayacağını daha penaltılar atılmadan anladım rezalet..

malesef o kafa yok , hele turkse , Sabri gibi adamlara penalti cektirtiyorsa sen daha neyin deneyini yapcan , adamlar Sabriyi oynatiyor , Atom parcalamaktan , uzaya cikmaktan daha tehlikeli is

saçma eleştiri. 9 oyucuda 7si penaltı kullandı zaten. sonuca odaklanıp yorum yapmaya gerek yok. sabriden sonra geriye kalan kişiler bruma, hakan, semih ve telles'ti. yani sabri atmasın da şu atsın. çok daha iyi atar diyeceğimiz bir oyuncu yoktu elimizde. burak sakatlanmasaydı büyük ihtimal 5. penaltıyı o atardı

hamza hoca mağlesef amatörce bir hata yapıp 9 oyucu birden değiştirdi rezalet bir karar kimse kusura bakmasın bir hamza hoca fanı olarak bunları söylemek zorundayım ayrıca sinanı oyuna almamak nedir alt tarafı hazırlık maçı ne kadar kötü oynayabilirdiki napıcak yani kendi kalesine filanmı atıcaktı neden almıyorsun bu korkaklık niye?

gelelim kaleciye böyle yeteneksiz bebeleri nerden bulup alt yapıya sokuyor cidden merak ediyorum herif daha köşeye yatamıyor hiçbir penaltıyı çıkaramayacağını daha penaltılar atılmadan anladım rezalet..

evet hata yaptı ama kendini geliştirecek en azından geliştirmeye açık bir hoca. bu hatayı bir daha yapmayacaktır.

Maci izleyemedim ama okuduklarin ve izledigim pozisyonlardan sonra yorumum boyle rezerv takim falan olan turnuvalara kesinlikle katilmamak lazim.
Acemi riverli gencler kendilerini gosterecek diye onemli oyuncularimiz sakatlandi. Bizim oyunculari tekme manyagi yapmislar resmen.
Bu turnuvada oynasan ne olur oynamasan ne olur.
Tam bir rezalet.

Benim anlamadığım niye böyle bir dandik turnuvaya katılacağımıza her takım gibi 2-3 tane dostluk maçı yapmadık? Antalya da en az 15-20 tane kamp yapan takım vardır her kışın.

I am the one who knocks!

Benim anlamadığım niye böyle bir dandik turnuvaya katılacağımıza her takım gibi 2-3 tane dostluk maçı yapmadık? Antalya da en az 15-20 tane kamp yapan takım vardır her kışın.

I am the one who knocks!

ya iyi para verdirler katilmamiz icin yada bu turnavayi düzenliyen kisi albayrakin veya baska bir yöneticin arkadasidir

Maçtan aklımda kalan tek şey bizim futbolcuların sırıtırken bütün dişlerinin görünmesiydi bir takımın futbolcuları bu kadar ahlaksız ve formasına hıyanet içinde olmamalı bu bir hazırlık maçı olsada o kamp için ne masraflar yapılıyor ama bunlar tatil havasında :S

Maçtan aklımda kalan tek şey bizim futbolcuların sırıtırken bütün dişlerinin görünmesiydi bir takımın futbolcuları bu kadar ahlaksız ve formasına hıyanet içinde olmamalı bu bir hazırlık maçı olsada o kamp için ne masraflar yapılıyor ama bunlar tatil havasında :S
Ulan alt tarafı bi hazırlık maçıyıdı ne abartınız ne abartınız oyuncuları gömmeye yer arıonuz bişey kötü gitsinde transfer olsun die dua eden admalarsınız:s

Ulan alt tarafı bi hazırlık maçıyıdı ne abartınız ne abartınız oyuncuları gömmeye yer arıonuz bişey kötü gitsinde transfer olsun die dua eden admalarsınız:s

Transferden bahsettiğimi sanmıyorum nereden çıkardın böyle bir yorumu orası işin tıbbi kısmı bunu doktorlar çözer.Eleştirilere gelince halı sahada bile maç yaparken bir istek ve hırs olur ki profesyonel anlamda bu hazırlık maçları ciddiyetsizliklerin yeri değildir.Bu ciddiyetsizlik,disiplinsizlikler değilmi türk futbolunun başını yakan eleştirmiycezde ne yapıcaz?

Üst Alt