GSC Portal - İrfan Aktar, Başkan Adaylarının Listelerini Açıkladı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal İrfan Aktar, Başkan Adaylarının Listelerini Açıkladı!

üstünel,özgörkey,üstünberk,albayrak hiç biri yok can topsakal ve özkan olcay ne ulan inşallah mustafa cengiz kazanır 3 yıl daha sinir krizi geçiremeyiz artık

Olacak çünkü bu projelerin arabasında hukumetin çıkarı ve desteği mevcut.
Sadece dursun yönetime kalmış olsa hotel projesi gibi olurdu derdim bende herhalde :)

ben hic inanmıyorum umarım yanılırım ,benim gördügüm hem devlet hem dursun cok büyük vurgun yapıyor bu vurgunları yarım kalmasın diye tekrar aday oldu

tarihimizin en rezalet baskanı rahmetli canaydın ama dursun ise en sinsi ve haini olacak büyük ihtimalle

Bunlar Galatasaray'a nasıl hizmet ederim değil Galatasaray'dan nasıl yararlanırım diye düşünür. Özellikle o seçimleri şekillendiren fosil tayfa hep böyle.

Sportif başarı yok, mali durum her geçen gün daha kötüye gidiyor. Florya ve Riva elden çıkarılıyorken hem de. Borç ödemeye geldim diyen adam kulüp taşınmazlarını elden çıkarıp daha fazla borçla bırakacak. Buna rağmen Dursun'a icazet vermek Galatasaraylılıkla bağdaşmaz, hainliktir.

Bunlar Galatasaray'a nasıl hizmet ederim değil Galatasaray'dan nasıl yararlanırım diye düşünür. Özellikle o seçimleri şekillendiren fosil tayfa hep böyle.

Sportif başarı yok, mali durum her geçen gün daha kötüye gidiyor. Florya ve Riva elden çıkarılıyorken hem de. Borç ödemeye geldim diyen adam kulüp taşınmazlarını elden çıkarıp daha fazla borçla bırakacak. Buna rağmen Dursun'a icazet vermek Galatasaraylılıkla bağdaşmaz, hainliktir.

Hain lafı bu şerefsizler için iltifat sayılır.

dursun secilirse bence hic normal degil bu yani oylarda birseyler yapılıyor diye düsünürüm bu adamı istemeyen 1000 üye imza vermisti gecen aylarda zaten

Bu arada adnan öztürk seni de hiç unutmayacağım.

Biri "Boş boş ötüp icraat zamanı ortadan kaybolan kaypak" dediği zaman aklıma ilk sen geleceksin !!

Mustafa Cengizin yönetimi:

DSo4iupWkAEKsQx.jpg:large

Üst Alt