irfan can kahveci - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Biglia etkisi bize lazım değil üstat. Schöneye de para yedirmeyelim boş yere. Yok mu şöyle sene sonunda uygun bonservisle alınabilecek yırtıcı bir OS? Hem yırtıcı olacak hem de diyagonal paslarla geriden oyun kurabilecek adam.

Dediğin tarz ve uygunluk tek Fernandinho var. O da 2 sene top oynar, 3.5 maaş ister yüksek ihtimal. İlla bonservis verirsek dediğin tip bir oyuncu scoutla filan da olsa düşürülür ama bu geçiş dönemi için Seri-Schöne tarzı işin daha hücum tarafında fark yaratabilecek bir 6 numaraya tamah edeceğiz sanki. Ben ona da razıyım, şu anki görünüm tüm seneyi Taylan'ın sırtında yemeye meyilli olduğumuzu gösteriyor.

Dediğin tarz ve uygunluk tek Fernandinho var. O da 2 sene top oynar, 3.5 maaş ister yüksek ihtimal. İlla bonservis verirsek dediğin tip bir oyuncu scoutla filan da olsa düşürülür ama bu geçiş dönemi için Seri-Schöne tarzı işin daha hücum tarafında fark yaratabilecek bir 6 numaraya tamah edeceğiz sanki. Ben ona da razıyım, şu anki görünüm tüm seneyi Taylan'ın sırtında yemeye meyilli olduğumuzu gösteriyor.

Gidişat o yönde. Taylanı çok severim beğenirim ama maalesef bizim istediğimiz ortasaha değil. Şartlar doğrultusunda oynuyor. İyi de oynuyor lafım yok.

Amma bir fernando bir fernandinho tarzı os olsa müthiş olurdu. Ya da işte farklı bir tip olaraj Josef de müthiş olurdu.

bir tek gülüşüne mıgo bin şiir yazdım

Ekli dosyayı görüntüle 109436
c0bc10412718899a3b2c2c9af4e567b9.jpg

Üst Alt