irfan can kahveci | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Artık Pişmiş Topcu Olmuş. Daha 21 Yaşında . Sol Ayak. Hücümün Her Bölgesin de Oynayabiliyor. Gerçekten Fenerbahçeye Karşı Çok Beğendim. Klas Bi Oyuncu. Kesinlikle Takıma Kazandırılması Lazım.

Anavatandaki isim: [TABLE="class: auflistung"]

İrfan Can Kahveci

Doğum tarihi:
15 Tem 1995

Doğduğu il:
Corum
174.png

Boyu:
1,75m

Uyruğu:
174.png
Türkiye

Mevki:
Orta saha - On Numara

Ayak:
sol ayak

Oyuncu danışmanı:
Angora

Güncel kulüp:
Gençlerbirliği SK

Takıma katılma tarihi:
26 Ağu 2014

Sözleşme bitiş tarihi::
30.06.2019

[/TABLE]

1-1.jpg

Beğenmedim fazla artist. Daha 21 yaşında dünkü maçta neymar gibi havalarda.. Hele bi top kaptırdı gençler 3 4 adamla tam kontraya çıkarken , çalım derdine o kadar kızdım..Gelmesin uzak dursun sanki yabancı kısıtlaması var biz daha çoook kazık yeriz

Yerli Ben Arfa olur kendileri, Türk medyasına kıyağım olsun bu benzetmem de kullanabilirsiniz arkadaşlar. Herkesi Messi, İbra vs yapmayın biraz bunlara da çalışın.

Tarık vol 2 olur bence. Becerileri ancak bu tip takımlar da baş gösteriyor. Örnekleri çok. Tarık Çamdal,Erkan Zengin vs..

Akşam gerçekten iyi oynadı. Ama üst klasman takımlarda nasıl oynar şüpheli.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tarık vol 2 olur bence. Becerileri ancak bu tip takımlar da baş gösteriyor. Örnekleri çok. Tarık Çamdal,Erkan Zengin vs..

Akşam gerçekten iyi oynadı. Ama üst klasman takımlarda nasıl oynar şüpheli.

En doğru yorum bu.

Böyle oyuncular genelde son senelerde bizde yetersiz kalıyor. Arada ciddi seviye farkı var.

Öyle hiç bir beklentinin olmadığı bir Anadolu takımında oynamaya benzemiyor büyük takımda oynamak. Bedava gelecekse belki olabilir ama öyle bonservis ödenip alınacak adamlar değil bunlar.

Mesela Serdar Tarık Eren üçlüsünün transferlerine harcanan parayla 2 tane taş gibi yabancı futbolcu alırdık mesela.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

En doğru yorum bu.

Böyle oyuncular genelde son senelerde bizde yetersiz kalıyor. Arada ciddi seviye farkı var.

Öyle hiç bir beklentinin olmadığı bir Anadolu takımında oynamaya benzemiyor büyük takımda oynamak. Bedava gelecekse belki olabilir ama öyle bonservis ödenip alınacak adamlar değil bunlar.

Mesela Serdar Tarık Eren üçlüsünün transferlerine harcanan parayla 2 tane taş gibi yabancı futbolcu alırdık mesela.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Özellikle biz para yemeyi rant elde etmeyi seviyoruz.

Üst Alt