İrfan Değirmenci'ye Tanzim Satış Kuyruğunda Saldırı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İrfan Değirmenci'ye Tanzim Satış Kuyruğunda Saldırı

Kuyruk sebze yokluğundan olmadı. Devletin vatandaşı koruyucu bir önlemi ve uygulama sadece bir kaç yerde başladığı için kuyruk normal. Muhtemelen artacak ve kuyruk ta kalmayacak. Bu bile piyasada sebze fiyatlarını düşürmeye yetti. Birşeyi de beğenin be kardeşim. Gayet mantıklı vatandaşın yararına bir uygulama. 2500 TL ye kitap almak için kuyruğa da girildi ama ne başlık açıldı ne yorum yapıldı. Ne de ucuz siyaset.

Kuyruk sebze yokluğundan olmadı. Devletin vatandaşı koruyucu bir önlemi ve uygulama sadece bir kaç yerde başladığı için kuyruk normal. Muhtemelen artacak ve kuyruk ta kalmayacak. Bu bile piyasada sebze fiyatlarını düşürmeye yetti. Birşeyi de beğenin be kardeşim. Gayet mantıklı vatandaşın yararına bir uygulama. 2500 TL ye kitap almak için kuyruğa da girildi ama ne başlık açıldı ne yorum yapıldı. Ne de ucuz siyaset.
Siyaset tam da budur.halk iaşe için sıradışı hiçbir durum yokken(savaş, kitlesel doğal afet vb.)kuyruklarda düşmüşse bunun sorgulanması siyaset ve vatandasliktir.yapmayiniz.hamasete sovenizme gerek yok.bu kuyruklar beşparmak daglari,has has tarlaları kuyruğu değil, 15 senelik yanlış yönetimin kuyruğu.dikkatinizi bir noktaya daha cekmek isterim renkdas,hammadde icin kuyruğa giriliyor olusu daha vahim olan.bir de fiyatlara baktım ucuzlattik operasyon çekiliyor dedikleri biberde operasyon 4 TL imiş.tanzim de bile satışı 8 TL.herkese inandığı tanrıdan muhakeme ve gerçekçilik diliyorum.

Arkadaslar,herkese Soner Yalcin'in sakli secilmisler kitabini.tavsiye ediyorum bu durumlara nasilvgeldigimizi belgeleri ile anlattigi icin. Kendi bugdayimiz,buyuk ve kucukbas hayvan ırklarımız,kumes hayranlarımız,bakliyat,pamuk ve daha nice urunlerimizin kimlerin eliyle yok edildigini okuyun. Bu arada kaynak Cumhurbaşkanlığı arşivi. Bu millet okumaya okumaya öküzlestirildi.

Hayatımda bu kadar sığ bir yorum görmedim kusura bakmayın

Bomboşsun, bomboş.

Kuyruk bok sebze yokluğundan olmadı. Sana uzun uzun yazacaktımda neden yazayım diye bir düşündüm, neyse, uza.

Ha son olarak umarım o kuyruğa düşmeyecek kadar paran vardır. Şimdi yine uza.

Arkadaslar,herkese Soner Yalcin'in sakli secilmisler kitabini.tavsiye ediyorum bu durumlara nasilvgeldigimizi belgeleri ile anlattigi icin. Kendi bugdayimiz,buyuk ve kucukbas hayvan ırklarımız,kumes hayranlarımız,bakliyat,pamuk ve daha nice urunlerimizin kimlerin eliyle yok edildigini okuyun. Bu arada kaynak Cumhurbaşkanlığı arşivi. Bu millet okumaya okumaya öküzlestirildi.

Kömür lazım mı kömür?

kisir-tartismalari-birakip-uretim-yapan-turkiye_522668_m.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Madem içinde bulundukları normal buluyorlar neden bu kafar öfke dolular? Sıradan bir soru sorulmuş cevap verilip geçilebilir veya cevap bile vermeyebilirsin ama onlar da biliyorlar bunun gayet rezil bir durum olduğunun bunun öfkesi sadece kabul etmek yerine hata yaptıklarını daha da sarılarak hataya ortak olarak onu yok saymaya çalışıyorlar. Adam hıyar için sıraya girmiş hala fi tarihindeki tüp sırasından bahsediyor tamam dayı eyvallah o da olmuştur da şimdi sana o durumla mukayese etmeni isteyen olmadı ki günümüzü sormuşlar, bu kadar kasmayın işte.

Üst Alt