Irkçı Söylemde Bulunan Emre Bol Hakkında Açıklama - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Irkçı Söylemde Bulunan Emre Bol Hakkında Açıklama

Bu adamların penis boyuna, geldikleri yöreye, fiziksel görünüşlerine vs denmedik şey bırakılmıyor. Bunu bazen hepimiz yapıyoruz, ama şöyle değerlendirme yapmak lazım :
Geldiğiniz yöreye, penisinizin boyuna, fiziksel özelliğinize vs ne kadar yorum yapılmasını veya geyik yapılmasını isterdiniz /isterdik?

Ben istemezdim...

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu adamların penis boyuna, geldikleri yöreye, fiziksel görünüşlerine vs denmedik şey bırakılmıyor. Bunu bazen hepimiz yapıyoruz, ama şöyle değerlendirme yapmak lazım :
Geldiğiniz yöreye, penisinizin boyuna, fiziksel özelliğinize vs ne kadar yorum yapılmasını veya geyik yapılmasını isterdiniz /isterdik?

Ben istemezdim...

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Baktığın açıya göre değişir. Geldiğin yöre kötü ve onun üstüne yorum yapılıyorsa yoktan varı çıkardığına dair çıkarımlar gayet göğüs kabartır. Sen mesela İbo'yu tartışıyorsun, herif hakikaten mağarada yaşarken Türkiye'nin en büyük sesi, en büyük girişimcisi olmuş. Tek şarkıcılıkla kalmayıp eli kırk yere uzanmış. Bu adamı buradan övüyorsan kimseye zararı yok. Ama sen İbo'ya gidip mağaradan çıkan herif mi şarkıcı olmuş dersen şerefsizliğini ifade edersin. Penis boyu filan işin başka boyutu, birincisi kimse yergi için söylemiyor, ikincisi olayın bilimsel bir dayanağı olduğu ortada. Afrika'nın çöllerinde ufacık tilkilerin adaptasyon için kulakları nasıl büyükse kadınların ve erkeklerin evrim gereği fiziksel olarak batılılardan daha farklı olacağı da aşikar. Bu yaradılışla ilgili bir şey ki kimsenin de bunu kötü anlamıyla kullandığına şahit olmadım.

İşin özü önemli olan niyet. Emre Bol isiml gayrımeşrunun bunu iyi haliyle kullanmadığı da ortada. Ben desem ki ulan Emre Bol o küçümsediğin Afrikalıların soyu senin içinden geçsin, bunu pozitif anlamda ifade etmiş olurum.

Üst Alt