iş değiştirmek | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

iş değiştirmek

çalıştığım kurumda 6. yilimdaydim ve ayrilmayı kafama koydum.

2 farkli sirketle görüstüm önümüzdeki hafta birini seçerim diye düşünüyorum

siz mevcut isinizde ne zamandir calisiyorsunuz ve memnun musunuz?

11.02.2013’den bu yana bir şirkette İK uzmanı olarak çalışıyorum. Sadece askerlik için Kasım 2016’da ayrıldım 6 aylık. Sonra yine aynı yerde başladım ve devam ediyorum.

Genel anlamda memnunun görev ve sorumluluklarımdan. Arkadaş çevrem de iyi. Sadece ofiste tek erkek olmamdan kaynaklı pek hoşnut değilim ve ofis arkadaşlarımı sevmiyorum. Yoksa büyük bir problemim yok.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

çalıştığım kurumda 6. yilimdaydim ve ayrilmayı kafama koydum.

2 farkli sirketle görüstüm önümüzdeki hafta birini seçerim diye düşünüyorum

siz mevcut isinizde ne zamandir calisiyorsunuz ve memnun musunuz?
4. seneye giriyorum ve bir gün bile isteyerek çalışmıyorum şuanda. Ama mecbur çalışıyoruz. Bende arayışlardayım ama işsiz kalmayı şuanda göze alamıyorum. 2. çocuk geliyor malum.

Günümüzde saçma popülist 1 tavır var, vah efendim bir adam neden çok iş değiştirmiş.

Bu konu mesleğe göre değişen 1 husus.

Benim yazılım, bir çok farklı sektörde çalıştım.

Turizm / Yurt Dışı Vize / Yurt Dışı Eğitim
Finans / Faktoring
Yazılım / Reklam

Her çalıştığım sektör ve farklı projelerden yeni deneyimler kazandım. Bir yerle mülakat yaparken saçma sapan soru sorularla boş yapan tiplerle mülakatı direk bitiriyorum.

Şu an 2 işte geçici olarak çalışıyorum.Evlenmek için kalıcı iş arayışındayım bulmam yakındır.Bu işlerden birisi emlakçı arkadaşım var emlak üzerinden komisyon alıyodum da bana ortaklık teklif etti ama ben başka bi iş arayışındayım ona da şu an yakınım..

Şu an 2 işte geçici olarak çalışıyorum.Evlenmek için kalıcı iş arayışındayım bulmam yakındır.Bu işlerden birisi emlakçı arkadaşım var emlak üzerinden komisyon alıyodum da bana ortaklık teklif etti ama ben başka bi iş arayışındayım ona da şu an yakınım..
24103.jpg

Arada Taksiye de çıkabilirsin.

3.5 sene bir şirkette mimardım - kentsel dönüşüm diye 2 apartmanın Adan Zye her şeyiyle ilgilendim. Telefon sabah 8de çalmaya başlar akşam 9 da susardı.

doların 6 küsürlara fırladığı dönem patron devam etmeme kararı aldı - yanı ikinci binayı bitirdik mi kapanıyordu şirket. son 6 ayda da tüm işler bana kaldı - tek çalışan olarak. 3.5 sene 1 gün bile izin yapmadan sonunu gördüm. dedim biraz kafayı boşlatmak lazım yoruldum- tazminatım için de bir ayfalan koşturmuştum ve de .

2-3 ay dinleneyim bir araştırmaya başlarım dedim - pandemi vurdu. ekonomi enflasyon derken hala arayıştayım.

Askerden geldikten sonra girmiş olduğum işyerinde 6.5 yıldır çalışıyorum. Kalıp aparat takım işçiliği ve mastar üretiminde silindirik taşlama operatörü olarak çalışıyorum. Hem üç vardiya olması hem de aşırı stresli olması nedeniyle (milimetrenin 0.001 hassasiyetinde işlerle uğraşıyoruz) fazlasıyla yıprandığımı düşünmeye başladım. O nedenle kamu işi kovalıyorum.

Not: Kamuda eniştemiz yok. Nasıl olacak Tanrı bilir.

11.02.2013’den bu yana bir şirkette İK uzmanı olarak çalışıyorum. Sadece askerlik için Kasım 2016’da ayrıldım 6 aylık. Sonra yine aynı yerde başladım ve devam ediyorum.

Genel anlamda memnunun görev ve sorumluluklarımdan. Arkadaş çevrem de iyi. Sadece ofiste tek erkek olmamdan kaynaklı pek hoşnut değilim ve ofis arkadaşlarımı sevmiyorum. Yoksa büyük bir problemim yok.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bizim bir abinin 50 çalışanı vardı 1 i emektar abla 45-50 yaş civarı gerisi erkek mutlu mesut gidiyorlardı sonra 20-25 li yaşlarda bir kız aldi hani anne kız yaşında bile olsalar o 2 kadın ortalığı birbirine katmış anlasamamislar sonra aldığı kızı çıkarmak zorunda kalmış ..Ulan diyor 48 adamı idare ettim 2 kadını idare edemedim

2 senedir bir bankada hukukçu olarak çalışıyorum. İşimi seviyorum ama patrondan nefret ediyorum. Öyle veya böyle değil, ondan çok nefret ediyorum, ama idare ediyoruz işte.

Hala avukat olmak istiyorum, o yüzden şirkette kalsam mı kalmasam mı diye merak ediyorum bazen...

Üst Alt