iş değiştirmek - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

iş değiştirmek

Aşırı kolay ve stresi az iş yok. Ayrıca yeni isyerinde eğer işinizin ehli vasıflı biri olarak başlıyorsunuz, oranın ağır toplarına karşı sazı elinizine almanız kolaylaşır. Şahsi fikrim özel sektörden kamuya geçiş yapamıyorsaniz, çok ciddi gelir artışı da yoksa iş yeri değişme baya sıkıntı olabiliyor. Ben 10 yıldır aynı yerdeyim. 3. İsyerim

Kamudayım ama klasik kamu kurumlarından biraz farklı bizimki. Kurum 7/24 açık ve duruma göre işini bitiremezsen fazla mesailer hafta sonu çalışmalar mecburi hale geliyor, tabii bir karşılık almıyorsun gönüllü yapman lazım bunu. Bizim kurumun sevdiğim yanı da budur mesela, memur zihniyetiyle ömrünü çürüten de var gerçekten kendini geliştirip doğru düzgün bir uzman olmaya çalışanlar da var. Sadece doğru insanlara denk gelmen lazım.

devlet hastanesi iste emirati :D ozek sektor iflahimi kurutuyor dun gece hic uyumadim icaplar yuzunden daha az kazanirim ama kafam rahat eder
İngiltere'den falan iş çıkmaz mı abi sana, çıkar sanki. Avrupa firmaları çalışan motivasyonuna çok önem veriyor, iş yüklemiyor yükleyince de özür diliyor falan Trde olacak işler değil.

Bizim sektörden oralara çok geçiş olmaya başladı

Jaguar'a falan başvurmayı düşünmeye başladım ben de. Köy gibi bir yerde ama çok kötü değildir herhalde o bölge sksk

Üst Alt