İşbecer: ''Galatasaray tarihinde ilk defa kazık yemedi'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşbecer: ''Galatasaray tarihinde ilk defa kazık yemedi''

Fatih İşbecer ilk olarak, ''Eski dönemlerden alışmışlar 8-10 milyon Dolar'a adam alıp bu tip şeylerin hiç yaşanmamasına bizden menajerler son dakika bir sonraki satıştan yüzde 20 komisyon istedi. Biz de muhattabıyla böyle bir şey olmayacağını söylediğimiz için sözleşme bir tur daha gitti geldi ondan gecikti. Galatasaray'ın parasını çöpe atmamak için yapılmış bir şey sonuçta bu...'' dedi.

''Dursun abinin başarısı''
Bunun birisine faturası çıkacak mı sorusuna ise İşbecer, ''Yani valla fatura olacak bir durum yok. Bakalım hukukçularda bunu buradan çevirirlerse yasal mücadeleyi verip zaten zararda birkaç günlük zarar olacak kalacak. Sonuç olarak bu iş Galatasaray'ın parasının sıkı takibi yapıldığı için gecikti. 1.5 milyon Euro'ya alındı. Galatasaray bu sene 5 tane Premier Lig seviyesinde, milli takım seviyesinde oyuncu aldı. Bunların hepsini ucuza aldı. Galatasaray geçen sene 8.5 milyon Euro civarında menajer komisyonu ödemiş. Şimdi biz bunu 1 milyon Euro'ya indirince tabii ki herkesin ayağına basmış olduk yani aslında Dursun abinin başarısı. Galatasaray tarihinde ilk defa kazık yemeden transfer dönemini kapattı'' cevabını verdi.

Bu olay Galatasaray'ın imajına zarar verdi mi sorusuna ise İşbecer, ''Galatasaray'ın imajına zarar vermez. Yani son 10 senede yaşanan olayları düşünrseniz bu ilk 50'ye bile girmez. Yani Hajrovic'e verilen 4 milyon Euro var'' diye konuştu.

Kaynak: Telegol

Ne anlatıyor bu şuursuz yahu. 5 tane premier lig kalitesinde oyuncular kim.
carole?
jose?
donk?
bilal?
jem?
linnes?
denayer? (lan bu zaten kiralık)
cenk?

Hepi topu 7 tane oyuncu almış triplere bak. Hajrovici örnek veren adam sözleşmesi 4 ay sonra bitecek adama 2.5 milyon euro verdiğini hatırlamadı heralde. Sağolsun donk sayesinde zirveye oturduk.

Bu herifi yönetimden defetmeyen defolur gider zaten.

Bu adam bizle dalga geçiyor.Premier lig kalitesinde dedigi 1 tane adam var o da denayer zaten kiralık.Saçmalamış sabrımızı sınıyorlar.

"Galatasaray bu sene 5 tane Premier Lig seviyesinde, milli takım seviyesinde oyuncu aldı."

Futboldan bir bok alamadığının kanıtıdır bu laf.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

5 tane premier lig seviyesinde oyuncu?????? ulan bu adamları(denayer hariç) bırak premier ligi takımlarına konferans ligi takımlarına bedava versen almaz.

Lan demeyin öyle jem var premier ligden geldi 2 etti işte. Donk'ta bir dönem(7 sene önce) oynamış etti mi sana 3 tamam daha ha 3 ha 5 ne farkeder.

Yalnız buradan anladığımız premier lig bitmiş, bende bunu farketmiştim zaten lecister tottenham falan şampiyon olacak öyle lig mi olur

Edit: Şöyle bir düşündüm de adam şizofren galiba. 2013-2014 sezonunu yaşıyor melo,sneijder,drogba,eboue,muslera al sana 5

Son düzenleme:
Fatih yönetime girince biraz ümitlenmiştim ve açıkçası bu dandik yönetimin öne çıkacak ismi olarak düşünmüştüm.Öne çıktı ama ne yazık ki negatif anlamda.Benim için bu yönetimde en büyük hayal kırıklığı.Yıllarca Avrupa'da eğitim görmüş,medeniyetin beşiginde kendini yetiştirmiş bir bilim insanı nasıl olurda bu kadar beceriksiz,sacmasapan isler yapar hakikaten aklım almıyor.

Fatihin arka arkaya yaptığı bu açıklamalar dursun adına pek hayra alemet değil.

Birileri Fatihe talimat vermiş;Dursunu ve yönetimi zor durumda bırakacak açıklamalar yap diye.

Şampiyonluk yakın mesaleleri yakın.
SEÇİM GELİYOR

Lanet gelsin DURSUN ve Ekibine!
Dayak yiye yiye defolup gideceksiniz.

Burak olayini elestiren Altayli doneminde Jardel'i nasil sattiklari da ortada.Bu konuda hakli.Ilk 50'ye girmez bence de.

Premier Lig seviyesinde

Bilal - Akhisar'ın çöpü
Donk - kasimpasa'nın stoperi
Jem - Championship'de 50 bin euro dahi verilmeyen cöp
Cenk - bjk'nin yedek kalecisi
Carole - fransa 2.ligi

Bir tek Denayer var o da kiralik :D

Çin'e yurt dışından bonservisli gerçekleşen 30 transferin 27'si kârlı... Kalan 3 transferden biri Burak.

CdGig3ZXIAEUxMU.jpg

Carole-Fransa Ligue 1-Sochaux, Montpellier Seviyesi
Jose Rodriguez-İspanya 2. Lig Seviyesi
Jem Karacan-İngiltere Championship ve Altı
Denayer-Celtic,Ajax, Galatasaray
Linnes-Bundesliga 2
Podolski-Everton, Galatasaray vs...

Üst Alt