# Isco


Cevap: # IscoVideolardan gördüğüm kadarıyla oyun stili Jurado'yu andırıyor. Malaga, Temmuz ayında 6 milyon euroya almış Valencia'dan. Bize yar etmezler gibi görünüyor. :wave:
 
Cevap: # IscoParejo'dan iyi mi?Farklı mevkilerin oyuncuları. Parejo Isco'dan daha geride pas trafigi yaratan oyuncu pozisyonunda. Isco ise yine servis yapan fakat 3. bölgede rakip adına tehlike yaratan oyuncu konumunda. Yeterince izlemedigimi belirterek, Parejo'dan öyle aman aman bir yıldız olacagını zannetmiyorum. Normal bir takım oyuncusu gibi geldi bana.
 
Cevap: # IscoHagiiiii...

Arife bıraktı...

Arif caprazdan vurduuu..

Ve gooolllll!!!Diye yankılandı kulaklarımda.Pasa bak hizaya gel.[video=youtube;-5WhO4aVMnA]https://www.youtube.com/watch?v=-5WhO4aVMnA[/video]
 
Cevap: # IscoHagiiiii

Arife yine mütttisss bir pas bıraktı

Arif caprazdan vurduuu...

Ve gooolllll!!!Diye yankılandı kulaklarımda.Pasa bak hizaya gel.[video=youtube;-5WhO4aVMnA]https://www.youtube.com/watch?v=-5WhO4aVMnA[/video]
 
Cevap: # IscoGozun yine gormus hemen yetenegi. Valencia'da bile cok buyuk yetenekti. Baya bir paraya gitti Malaga'ya. Ander Herrera, Isco, Thiago, Ispanya'nin gelecekte cok iyi orta saha oyunculari var.
 
Cevap: # IscoMuthis oyuncu,Mete bunu da kacirmamis:D

Malaga'da sans buluyor,yakinda ismi daha buyuk takimlarla anilacak.

Bizim ligde bunun bir alt versiyonu var,Emrah Bassan.
 
Cevap: # Iscoİspanya maçlarını izlediğimde ilk olarak göze batan oyuncuydu.Gelirmi bilmem ama gelirse süper olur.
 
Üst Alt